Ponadgabarytowe, minimalistyczne, eleganckie czy strukturalne... Najwyższy czas, by sprawdzić, jakie torby będą trendy latem i rozpocząć już poszukiwania w sklepach. Na wybiegach podczas prezentacji kolekcji pre-fall 2015 można było odnaleźć kilka przewodnich motywów, które przewijały się w proponowanych akcesoriach.

Jednym z trendów wśród torebek na lato 2015 na pewno będą strukturalne kształty. Owale, trapezy, kwadraty idealnie pasują do małych torebek. Moim numerem jeden jest mała czarna kopertówka Moschino z fantazyjną rączką w kształcie złotego wieszaka.
Przeciwieństwem wymyślnych struktur są torby na co dzień, a wśród nich na pierwszy plan wybija się obszerna torba Lanvin w szarym kolorze. Frędzle w dalszym ciągu pozostają trendy i nawet Burberry Prorsum dodało delikatne paseczki do swojej małej, ciemnozielonej torebki. Jeżeli natomiast ktoś woli ortodoksyjne rozwiązania, to powinien wybrać propozycję Emilio Pucci.

Klasyczne kopertówki nie muszą być wcale nudne, co udowodniła Charlotte Olympia, projektując przezroczystą  torebkę z oryginalnym uchwytem. Może nie jest ona zbyt wygodna do noszenia, ale jaką wzbudzimy sensację wśród naszych przyjaciółek, mając takie cudeńko.

Kolejnym trendem na lato 2015 są torebki w printy i wzory, które mogą być subtelne jak w przypadku Rag Bone lub pop-artowe u Valentino. Latem nie zabraknie także torebek z cieplejszych materiałów, ale to wcale nie powinno nam przeszkadzać. Obejrzyjcie, jak słodko wygląda zielona, futerkowa propozycja od Burberry Prorsum.

W dalszym ciągu z mody nie wychodzą wygodne plecaki, które mogą eleganckie, które zaprojektował Alexander Wang albo kolorowe i zabawne, jakie tylko mogą występować u Fendi.

Obejrzyjcie w galerii zdjęcia z przykładami torebek, które będą modne podczas sezonu letniego.