Nowy rok, nowe trendy… ale zwykle są to odświeżone stare trendy, które już znamy, ale przymykamy oko i udajemy, że to must have nowego sezonu. W  roku 2015 przypomnimy sobie o trzech stylach, które zdominują modę na buty takie jak płaskie klapki, platformy i białe sneakersy. Wszystkie proste i bardzo wygodne do noszenia na co dzień.

Klapki na płaskim obcasie są jednocześnie komfortowe i eleganckie, ale mają to do siebie, że optycznie nie wydłużą nam nóg, dlatego zdecydowanie polecam je wysokim paniom. Platformy na grubym obcasie czy flatformy to pożegnanie niewygodnych szpilek na rzecz równie wysokich, ale mocnych w swym wyrazie butów. Ucieszyłam się na samą myśl, że wracają do łask w modzie 2015.

Rewelacyjnie wyglądają denimowe sandały Opening Ceremony. Na uwagę zasługują też czarne flatformy Topshop. Ostatnim must have według Pinterest wśród butów są proste białe sneakersy, które w swojej szafie, a zwłaszcza na stopach powinna mieć każda trendsetterka. A Wy co sądzicie o butach, które będą modne w 2015 roku ? Które należą do Waszych ulubionych ?