Zaskocz swoich znajomych i wyprzedź trendy ! Chcesz uzyskać powalający efekt podczas zbliżającego się Halloween, nic prostszego. Wystarczy, że obejrzysz zdjęcia z kolekcji wiosna lato 2015 i znajdziesz odpowiednie stroje. Wybiegi z modą letnią podczas ostatniego Tygodnia Mody obfitowały w kostiumy, które świetnie nadają się na tego typu okazję. Możesz przy tym zaimponować innym niesamowitym lookiem, odbiegającym od tendencyjnych strojów.

Staniesz się kreatorem trendów, które zapowiadane są na sezon letni, a jednocześnie uzyskasz wymagany „straszny” wygląd i wywołasz zdumienie i zazdrość wśród przyjaciół. Idealne rozwiązanie dla osób, które kochają święto z duchem w tle, ale nie lubią spędzać długich nudnych godzin na wymyślaniu kostiumów. Takie przekombinowane stylizacje okazują się później śmieszne, a nawet nudne. Szkoda także wydawać pieniądze na coś, czego nie założymy ponownie.

W galerii zdjęć znajdziecie przykładowe propozycje, gotowe od razu do założenia na Halloween albo do inspiracji na stworzenie podobnego kostiumu. Dolce & Gabbana to modowy żart z kobiety, jako obiektu seksualnego. No cóż, jeżeli mamy być zawsze seksowne, to dlaczegóż nie w roli matadora. Dodatkowo, możemy podczas zabawy spotkać kogoś przebranego za byka.

Jean Paul Gaultier to prostota, którą możemy łatwo uzyskać, przeglądając zasoby szafy. Trzeba jedynie poświęcić więcej czasu na tapirowanie włosów, a efekt murowany. Marc Jacobs to pociągająca odmiana bojowej feministki, która może straszyć na niejednej imprezie.

JW Anderson to elegancka odmiana stroju, której nie powstydziłby się sam Darth Vader. Niczego więcej nie trzeba robić, by wywołać piorunujący efekt, jak założyć sukienkę Barbie, którą zaprojektował Jeremy Scott dla Moschino. No, może przykleić różowe tipsy.

Rodarte to propozycja na przebranie za pirata z zaświatów, któremu wystarczy domalować białe wzorki na twarzy i przekonać znajomych, że jesteśmy zbłąkaną, romantyczną duszą.
The Blonds to pełna dowolność w interpretacji. Możecie być Madonną czy Kleopatrą, skrzyżowaną z Kate Perry. W takim body każda opcja wchodzi w grę. Tom Ford jest bardziej wyrazisty ze swoją propozycją seksownego ducha. Znajdźcie białe prześcieradło, przyszyjcie trochę cekinów w odpowiednim miejscu i kostium gotowy.

Moim faworytem jest natomiast Jeremy Scott i jego pomarańczowy sweter z podobizną halloweenowej dyni. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla oszczędnych osób, które wykorzystają ubranie także przy innych okazjach.