Witajcie drodzy Trendzowicze,

Misją trendu.pl jest selekcjonowanie wszystkiego co interesujące w przestrzeni miejskiej. Postanowiliśmy w większym stopniu opisywać to co dotyczy polskiej rzeczywistości.
Najciekawsze wydaje się to co ma miejsce w Warszawie. Tutaj rodzi się najwięcej inspirującej architektury, wydarzeń czy sytuacji rynkowych. Trendz chce integrować to co dzieje się na rynku ze wszystkim co intrygujące i godne uwagi w designie czy szeroko rozumianej sztuce. Trendz jest przeznaczone dla ludzi, którzy po prostu lubią życie !

Jesteśmy totalnie selektywni i absolutnie subiektywni. Interesuje nas przestrzeń wielkomiejska. Tyle o Nas. Teraz o trandach które zdaniem trendz obowiązują w tym sezonie:

Moda

Zdecydowanie wyrafinowana elegancja. Styl marynarski jak i soczyste, nasycone kolory są mile widziane. Dodatkowo w skład wizerunku Trendz wchodzą okulary. Jeżeli lubicie klimat filmu Emmanuelle, będziecie zadowoleni z klimatu tego lata. A jeżeli należycie do odważnych, proponujemy wąsik i set w stylu dziadka czy babci. TrendzOUT jest ubieranie się w ubrania swojego partnera...

Miejsca

Jachty (ewentualnie rowerki wodne), eksluzywne kluby karaoke, designerskie łazienki, restauracje gdzie zamiast serwetek podają papier toaletowy, a siedzi się w nich na sedesach, sklepy połączone z galerią, Monaco, Ameryka Południowa. Out jest są na pewno „olbrzymie” USA i pracowite Chiny.

Jutro będziecie mieć okazję przeczytać o Produktach i Muzyce w cyklu "Trendy według Trendz"