Trendy według Trendz

Witajcie drodzy Trendzowicze,

Misją trendu.pl jest selekcjonowanie wszystkiego co interesujące w przestrzeni miejskiej. Postanowiliśmy w większym stopniu opisywać to co dotyczy polskiej rzeczywistości.
Najciekawsze wydaje się to co ma miejsce w Warszawie. Tutaj rodzi się najwięcej inspirującej architektury, wydarzeń czy sytuacji rynkowych. Trendz chce integrować to co dzieje się na rynku ze wszystkim co intrygujące i godne uwagi w designie czy szeroko rozumianej sztuce. Trendz jest przeznaczone dla ludzi, którzy po prostu lubią życie !

Jesteśmy totalnie selektywni i absolutnie subiektywni. Interesuje nas przestrzeń wielkomiejska. Tyle o Nas. Teraz o trandach które zdaniem trendz obowiązują w tym sezonie:

Produkty

Dobry szwedzki design. Zobaczcie na PEE&POO w sklepie trendz. Ironia połączona z najwyższą jakością. Te zabawki są bardziej pożądane niż ABBA ! Nie tolerujemy masowej produkcji. Na tandetę nie ma miejsca bezwarunkowo. Wszystko co indywidalne. Szyte na miarę. Bywamy w Sztokholmie, pomijamy wizyty w krajach-fabrykach. Jeżeli produkty to tylko i wyłacznie z Europy. Chyba, że mleko prosto z piersi kobiety pochodzące z Japonii.

Muzyka

Dobrze wyprodukowany POP. Justin Timberlake, Jay Z, Nelly Fortado. Jednak najwięszym hitem jest piosenka „Jesteś szalona” zespołu Boys oraz Boy George. Clubbing umarł, hip hop przestał się liczyć. Z klimatów elektronicznych tolerujemy tylko i wyłącznie electro ! ... .Wszelkiego rodzaju klimaty klubowe zostały zastąpione przez twist!

Jutro będziecie mieć okazję przeczytać o Bywaniu i Stylu życia w cyklu "Trendy według Trendz"