Witajcie drodzy Trendzowicze,

Misją trendu.pl jest selekcjonowanie wszystkiego co interesujące w przestrzeni miejskiej. Postanowiliśmy w większym stopniu opisywać to co dotyczy polskiej rzeczywistości.
Najciekawsze wydaje się to co ma miejsce w Warszawie. Tutaj rodzi się najwięcej inspirującej architektury, wydarzeń czy sytuacji rynkowych. Trendz chce integrować to co dzieje się na rynku ze wszystkim co intrygujące i godne uwagi w designie czy szeroko rozumianej sztuce. Trendz jest przeznaczone dla ludzi, którzy po prostu lubią życie !

Jesteśmy totalnie selektywni i absolutnie subiektywni. Interesuje nas przestrzeń wielkomiejska. Tyle o Nas. Teraz o trandach które zdaniem trendz obowiązują w tym sezonie:

Bywanie

Nie wolno bywać na imprezach domowych, chyba że bawimy się w karaoke lub nie mamy gdzie potańczyć twista. Nie należy pokazywać się na party hip-hopowych, szczególnie w dresie z grubym, złotym łancuchem. Tym bardziej nie bywamy na imprezach klubowych czy rockowych. Jedynie wyrafinowane przyjęcia, zakrapiane najdroższym szampanem (tolerowaną alternatywa jest rosyjskie wino musujące) i pachnące wyrafinowanymi perfumami. Old Spice i Impulse odpada !!! Jil Sander to pożądany zapach tego sezonu.

Styl życia

Subtelna dekadencja. Wyrafinowany , ale i spontaniczny indywidualizm. Wyraziste poglądy. Przebywanie we wszelkiego rodzaju spa, miejscach pełnych przyrody, dobrego jedzenia i wysmakowanego designu. Lata 70-te. Totalnie trendzIN jest mojito, czy hawajska wódka! Jeżeli nie wiecie jak robić dobre drinki czytajcie na Trendu.pl cykl "Happy Hours”. Totalnie TrendzOUT jest ciepłe, wygazowane piwo z puszki!

Jutro będziecie mieć okazję przeczytać o Sporcie i Ludziach w cyklu "Trendy według Trendz"