Trendy według Trendz

Witajcie drodzy Trendzowicze,

Misją trendu.pl jest selekcjonowanie wszystkiego co interesujące w przestrzeni miejskiej. Postanowiliśmy w większym stopniu opisywać to co dotyczy polskiej rzeczywistości.
Najciekawsze wydaje się to co ma miejsce w Warszawie. Tutaj rodzi się najwięcej inspirującej architektury, wydarzeń czy sytuacji rynkowych. Trendz chce integrować to co dzieje się na rynku ze wszystkim co intrygujące i godne uwagi w designie czy szeroko rozumianej sztuce. Trendz jest przeznaczone dla ludzi, którzy po prostu lubią życie !

Jesteśmy totalnie selektywni i absolutnie subiektywni. Interesuje nas przestrzeń wielkomiejska. Tyle o Nas. Teraz o trandach które zdaniem trendz obowiązują w tym sezonie:

 

Sport

Tenis, Rajdy Samochodowe- ale nie WRC- tylko klimaty organizowane przez maniaków danej marki w zamkniętym kręgu. Sport musi wynikać z potrzeby relaksu, a nie pragnienia rywalizacji. Wysiłek należy zakończyć wizytą w saunie. Wieczorem wyrafinowany sex w miłym wieloosobowym towarzystwie - jeżeli lubisz szybkie rozwody, w innym przypadku jedna para wystarczy.

Ludzie

Wyraziści, z rozwiniętą potrzebą samorealizacji. Wysmakowanym stylem. Dużym bagażem doświadczeń, odbytymi podróżami na wszystkie kontynenty i rozwiniętym zmysłem dobrego smaku. Mogą palić cygara lub mocne papierosy. Mogą być po przejściach. Mogą mieć biseksualną orientację. Ale nie wyznaczamy reguł. Oprócz jednej. Wyróżniający się indywidualiści z dobrymi manierami i otwartością na świat.

Jutro będziecie mieć okazję przeczytać o Biznesie i Samochodach w cyklu "Trendy według Trendz"