Trendy według Trendz

Witajcie drodzy Trendzowicze,

Misją trendu.pl jest selekcjonowanie wszystkiego co interesujące w przestrzeni miejskiej. Postanowiliśmy w większym stopniu opisywać to co dotyczy polskiej rzeczywistości.
Najciekawsze wydaje się to co ma miejsce w Warszawie. Tutaj rodzi się najwięcej inspirującej architektury, wydarzeń czy sytuacji rynkowych. Trendz chce integrować to co dzieje się na rynku ze wszystkim co intrygujące i godne uwagi w designie czy szeroko rozumianej sztuce. Trendz jest przeznaczone dla ludzi, którzy po prostu lubią życie !

Jesteśmy totalnie selektywni i absolutnie subiektywni. Interesuje nas przestrzeń wielkomiejska. Tyle o Nas. Teraz o trandach które zdaniem trendz obowiązują w tym sezonie:


Biznes

Najgorsza jest praca w korporacji. Chyba, że zarządzamy. Inaczej zmuszeni będziemy na co roczne kupowanie sobie prezentów z okazji Mikołajek. Akceptowaną formą pracy jest wolny zawód - freelancer. Alternatywnie hazard, ale tylko ten z kolegami przy rosyjskim szampanie.

Samochody

Podobnie jak produkty. Jedynie europejskie. Tutaj widoczna jest polaryzacja na dwie opcje. Albo youngtimery. (Na przykład Porsche 924S, 928, BMW 6, maserati, ferrari, aston martin), albo nowe samochody GTI. Widoczne odbudowywanie wizerunku przez BMW. Słaba pozycja Audi w związku z popularnością marki wśród dresów.. tak... tak...to nie BMW ale Audi można najczęściej spotkać w komisach samochodowych. Marka która ma duży potencjał wizerunkowy to Mercedes- koniecznie modele z lat 70-tych i 80-tych. Koniecznie seria S. Koniecznie sportowe coupe. Okropne są wielkie SUV, w amerykańskim stylu. Wszystko co związane z klimatem kowbojskim jest OUT !!!
Jeżeli jesteś dziewczyną i nie masz pojęcia o tym co jest wyżej napisane, wystarczy jedna zasada –
NIE LUBIMY CZERWONYCH SAMOCHODÓW! (chyba że Ferrari). Gratulujemy Dodzie wyboru białego Porsche Carrera.

Zwierzęta

Pudle wracają do łask. Do tego tygrysy i pantery... Czyli w praktyce proponujemy wam pudelka alternatywnie szpica pomorskiego... do tego ciuszki lululove- zobaczcie w naszym sklepie jakie są piękne... Sweety...
TrendzOUT są jeże u dziewczyn!

Tyle,

Chcecie to piszcie:

radek@trendu.pl

Radek Rola

Redaktor Naczelny