Nowa kolekcja Lazy Oaf zdaje się pochodzić z połowy lat 90. Trudno uwierzyć, że sesja zdjęciowa i kreacje to najnowsze modele ubrań przeznaczone na sezon wiosna / lato 2013.

Lata 90. wracają jako najważniejszy trend roku. To okres, który był niedoceniany, pomimo niezwykłej dawki energii i nowych wartości, które wnosił do świata mody i biznesu.

Lata 90. to nie tylko rozkwit kultury Disco Polo w Polsce. To również czas, w którym w kultowych krakowskich Krzysztoforach i warszawskich Filtrach rodzi się polska kultura klubowa.

To czas, w którym na Śląsku i w Poznaniu powstają najbardziej kultowe zespoły sceny hip-hop.

To okres, w którym Europa bawi się przy muzyce Techno i Dance w stylu Ace of Base. To wreszcie czas, w którym rozkwitają pierwsze projekty internetowe i rozwija się Dolina Krzemowa w Stanie Kalifornia.

W świecie mody rozgrywa się rewolucja. Luźne spodnie i bluzy. Afrykańskie wpływy. Berlin jako rozwijające się centrum nowych trendów. Londyn, który przejmuje prym na kontynencie, detronizując Paryż i Mediolan. Okres niezwykły, twórczy i pełen młodzieńczego entuzjazmu.

Wracając do kolekcji Lazy Leaf, znajdziemy w niej niezwykłej urody zdobienia na kołnierzu, sukienkę z Myszką Mickey czy bluzy wzięte rodem z teledysków lansowanych przez rodzącą się w latach 90. Vivę i MTV, na którym z wypiekami na twarzy śledzimy program Yo!Raps.

Kolekcja będzie dostępna w kwietniu. Zapraszamy wszystkich do dzielenia się zdjęciami z lat 90. Dla tych, którzy wyślą najciekawsze zdjęcia, przewidujemy atrakcyjne nagrody. Zdjęcia prosimy wysyłać na maila: sylwia@trendu.pl