Drogie Kobiety i nie tylko!

Każdy z Was zgodzi się z faktem, iż z biegiem lat popadamy w rutynę i pozostajemy pod wpływem wzorów- dziedziczonych, kulturowych i osobistych.

Co raz mniejszą wagę przykładamy do aktywności ruchowej, co powoduje, że nie traktujemy już naszego pięknego ciała kompleksowo i wyjątkowo.

 

Zapominamy o „złotej proporcji” Leonarda da Vinci, która powinna nam służyć i towarzyszyć do końca życia.

 

Mimo wszystko, jeszcze nic straconego! Są na świecie, a nawet w zasięgu Waszej ręki, takie instytucje, które pozwolą doskonalić sprawność całego organizmu! Co za tym idzie - poprawić komfort fizyczny i psychiczny.

 

Jednym z takich „leków na całe zło” jest Biofototron- gabinet kosmetyki leczniczej, estetycznej i rehabilitacji Pani Dr. Haliny Konaszewskiej.

To właśnie tutaj emanuje pozytywna energia! Na ścianach wiszą liczne certyfikaty, między

innymi European Fitness&Wellness Centre Associations.

Pomieszczenia zaprojektowane są tak, by zapewnić warunki do zabiegów, ćwiczeń i wypoczynku. Gabinet podzielono na strefy: fotonową, elektrostymulacji, drenaży limfatycznych oraz Fitness – Wellness.

 

Biofototron to działanie światłem (foton), to pobudzanie do pracy. Pakiety foto-termo-punktury pobudzają, wyrównują czasy reakcji i dynamizują procesy rewitalizacyjne organizmu. Biofototron sprawdza się doskonale w rehabilitacji schorzeń związanych

z wadami postawy, osteoporozy, chorób reumatycznych. Również w rehabilitacji zwyrodnień, nerwobóli i przykurczy. Dzieci z porażeniem mózgowym oraz osób z przewlekłym niedowładem kończyn.

 

W Biofototronie wykonywane są także nieinwazyjne zabiegi odmładzające:

modelowanie i ujędrnianie ciała, plastyka twarzy i szyi. Bez użycia skalpela zmieniany jest kształt piersi, pośladków. Oferowane jest także bezkwasowy peeling kawitacyjny, likwidowanie cellulitisu, redukcja blizn i rozstępów. Można tu skorzystać także z koloroterapii i drenażu limfatycznego. A wszystko to przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

 

Indywidualne programy dla każdego pacjenta realizuje się poprzez następujące funkcje: stymulacyjną – pobudzającą, przywracającą komórkom pamięć do pracy; korekcyjną – likwidującą asymetrię w sprawności neuro-fizjologicznej; adaptacyjną – wzmacniającą, dynamizującą układ całego organizmu do pracy w różnych warunkach (tryb pracy

– statyczny, dynamiczny); kompensacyjną – zastępczą po amputacjach – wzmocnienie pozostałych grup, elementów ciała.

 

To wszystko po to, by pacjentki czuły się komfortowo i pewnie, by wiedziały, że są pod „skrzydłami” Profesjonalistów.

 

Więcej informacji na www.biofototron.com.pl