Urządzanie pokoju dziecka jest dla rodziców niezwykle przyjemnym zajęciem, jednak często dekorowanie ścian pokoiku pochłania bardzo dużo czasu i wymaga zaangażowania np. plastyka czy malarza, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, bałaganem i co najważniejsze chcąc po jakimś czasie zmienić wystrój pokoju trzeba na nowo malować ściany.

Dlatego, aby ułatwić dekorowanie pokoiku stworzone zostały naklejki na  ścianę dla dzieci InWonderland, które można odklejać oraz przeklejać wielokrotnie w dowolne miejsce nie uszkadzając podłoża. Duże rozmiary naklejek pozwalają na dekorację całego pokoju. Można zamienić zwykły pokój  na Ocean, Łąkę, Safari ,Kosmos, Auta oraz Elfy i Księżniczki.

Zestawy naklejek dla dzieci dostępne są w trzech rozmiarach, średnie, duże i wielkie. Przepiękne naklejki ścienne dla dzieci to szybki, prosty i niedrogi sposób na urządzenie całego pokoju dziecka.  Wystarczy odkleić naklejkę i przykleić na ścianę, meble, szybę czy płytki w łazience, gdyż możecie ozdabiać nie tylko ściany.

Naklejki drukowane są na najwyższej jakości folii samoprzylepnej oraz są bezpieczne dla zdrowia dziecka. Ważna jest też informacja, że InWonderland to Polski producent!

Kolorowe i pełne ekspresji naklejki pomagają rozwijać wyobraźnie dziecka oraz kształtują jego rozwój. Zwierzątka mogą stać się także głównymi bohaterami wymyślanych przez Was ciekawych bajek i opowiadań na dobranoc.

Zarówno Ty jak i dziecko możecie razem przyklejać naklejki,  budować bajkowy świat. Wspólne planowanie, naklejanie bajkowych zwierzątek i elementów jest dla dziecka bardzo ciekawym, wesołym i absorbującym zajęciem. Własnoręcznie urządzony pokój na pewno sprawi Twojemu dziecku ogromną radość. W krótką chwilę możesz sprawić aby Twoja pociecha poczuła się jak w bajce.

Zapraszamy do sklepu: www.inwonderland.pl