Każda kobieta codziennie staje rankiem przed lusterkiem i wykonuje swój rytuał. Nakładanie pudru, różu, cieni, maskary do rzęs, szminka to już standart dla nowoczesnej kobiety. Dla wielu z nich to trauma zdjąć makijaż po pierwszej nocy z nowym partnerem. Basen, siłownia, dyskoteka – to tylko kilka miejsc, gdzie Nasz makijaż jest poważnie zagrożony.
Jednak dzięki trwałym makijażom jesteśmy w stanie utrzymać nienaganny wygląd przez cały czas.

Trwały makijaż to obecnie coraz bardziej popularny i coraz częściej doceniany przez kobiety zabieg. Tuszuje niedoskonałaości i podkreśla zalety. Nie szkodzi mu woda ani słońce.

Dzięki niemu możemy wyglądać świeżo o każdej porze dnia i nocy. Współczesna kosmetyka nie tylko umożliwia nam zmienić kształt ust, ale również skorygować linię łuków brwiowych.
Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu oczu, to proponujemy kreseczki na powiekach, które są prawie niewidoczne, natomiast oko wygląda zupełnie inaczej.

Sam zabieg nie jest bolesny. Jednak zaraz po nim makijaż może Nam się wydawać bardzo mocny. Już po kilku dniach znika również opuchlizna i makijaż zaczyna coraz lepiej wyglądać.
Po około 2 tygodniach  niezbędne jest uzupełnienie makijażu, czyli wzmocnienie koloru. Makijaż utrzymuje się około 3 do 5 lat.