Niezapomniana impreza urodzinowa w rytmach najlepszej czarnej muzyki, okraszona niesamowitymi atrakcjami potrwa dwa dni i odbędzie się 20. i 21.marca. Na klubowiczów czekać będą: darmowy alkohol o wartości 10 000 zł, stylowe prezenty, pyszny catering , zaskakujące występy i wyjątkowi goście! Tak hucznie obchodzonych urodzin jeszcze nie widzieliście!

20.marca /piątek/

DJ.NOZ
DJ.SL
GOŚĆ NIESPODZIANKA
PROWADZENIE: MROZU

Welcome drink dla każdego przez całą noc!

Obchody trzecich urodzin Najpopularniejszego Klubu Stolicy rozpoczniemy trwającą do białego rana najgorętszą imprezą w stolicy. O wyśmienitą zabawę wszystkich Gości zadbają rezydenci The Fresh - Dj.Noz oraz Dj. Sl. Zaserwują oni niespotykany nigdzie indziej mix hip-hopu, funku i dancehallu, rozgrzewając parkiet do czerwoności. Piątkową imprezę poprowadzi Mrozu  - producent i wokalista, który współpracuje m.in. z Molestą Ewenement, Lilu czy składem East West Rockers, a jego utwór „Miliony Monet” szturmem zdobywa wszystkie rozgłośnie radiowe. Zadba on m. in. o to, aby każdy miał szansę dostać stylowy upominek z najnowszej kolekcji Nike Sportswear ( www.nike.com/sportswear ) oraz dwuosobowe zaproszenia do Multikina ( www.multikino.pl ). Klubowicze będą mogli również wziąć  udział w konkursie podczas którego do wygrania będzie 5 Złotych Kart The Fresh VIP, a na nich 1000, 500 oraz 3 x 200 zł do wydania tej nocy na barze! Gdyby tego było mało na scenie klubu The Fresh wystąpi zaskakujący gość-niespodzianka!

Piątkowa impreza będzie jednocześnie Afterparty po Multiwagarach z s2o.pl w Multikinie i Silver Screenie, w ramach których w 19 kinach w Polsce wyświetlone zostaną bijący rekordy popularności film „Kochaj i Tańcz” oraz po praz pierwszy na wielkim ekranie znakomity koncert Pink „Live From Wembley Arena”. Impreza odbędzie się w czterech kinach w Warszawie w godzinach 12:00 – 17:00, a bilet z niej umożliwi darmowe wejście na Trzecie Urodziny The Fresh!  Więcej szczegółów na: www.multikino.pl i www.thefresh.pl

To będzie dopiero początek urodzin The Fresh...

21.marca /sobota/

DJ.BLACK
DJ.CHILL
PERKUSJA: FILIP MOZUL
GOŚĆ NIESPODZIANKA
PROWADZENIE: FRENCHMAN (JAMAL)

Welcome drink dla każdego przez całą noc!

Drugi dzień Trzecich Urodzin The Fresh należeć będzie do niekwestionowanego mistrza gramofonów - Dj.Black’a oraz do speca od dirty south - Dj.Chill’a. To połączenie zagwarantuje imprezę pełną najlepszych czarnych brzmień przy jakich kiedykolwiek się bawiliście. Djów wspierać będzie grający na perkusji Filip Mozul z Energy Drink Band ( www.energydrinkband.com ) oraz udzielający się na mikrofonie Frenchman z zespołu Jamal. O przepyszny catering zadba dobrze znana Gościom The Fresh firma Subway ( www.subway.waw.pl ) serwująca zawsze świeże i sycące kanapki. Tak jak w piątek każdy z Klubowiczów będzie miał szansę wziąć  udział w konkursie podczas którego wygrać będzie można 5 Złotych Kart The Fresh VIP, a na nich 1000, 500 oraz 3 x 200 zł do wydania tej nocy na barze! Tej nocy Imprezowe Centrum Miasta również przygotowało występ-niespodziankę artysty z najwyższej półki. Klubowicze będą mogli też liczyć na inne specjalne atrakcje i niesamowite promocje alkoholowe. Ten weekend bez wątpienia będzie wielkim wydarzeniem dla wszystkich miłośników najlepszych imprez z czarną muzyką.

Patroni medialni: 4funTV, onet.pl, grono.net, Open FM, Co Jest Grane?, mixer.pl, wrzuta.pl, cgm.pl, trendu.pl, hip-hop.pl, break.pl

Partnerzy: Subway, Nike, Multikino

The Fresh, ul. Wawelska 5
Start: 21:00, wstęp: Panowie 20 zł, Panie 10 zł.
Ze Złotą Kartą The Fresh VIP wstęp gratis wraz z osobą towarzyszącą, z kartą fioletową wstęp gratis dla posiadacza karty.
Na hasło „W klub idziemy” wstęp gratis od godz. 21:00 do 22:00.
Po godz. 2:30 wstęp gratis.
W koszulce The Fresh wstęp gratis!
http://www.thefresh.pl