Każdy z nas niejednokrotnie mijał na ulicy obciachowe samochody typu Fiat 126p z paskami Vipera, czy stare BMW, Deawoo Matiz i inne wzbogacone o wielki spoiler, światełka, neony, „super bajery”. Częściej budzi to uśmiech politowania niż  pozytywne emocje. Mijając takie dzieła zastanawiamy się najczęściej nad tym, „ co poeta miał na myśli” przeobrażając swój samochód w kolorowy jarmark…
Na całe szczęście istnieją ludzie, którzy kochają motoryzację i mają pojęcie o tym jak zmodyfikować swój pojazd z gustem.

Na pewno odrestaurowanie klasycznych motocykli czy też samochodów i doprowadzanie ich do stanu nowości albo jeszcze lepszego jest ciekawe, ale co może zrobić posiadacz nowego lub względnie nowego pojazdu, którego nie kręcą "za szybcy i wściekli", a który czuje potrzebę wyrażenia siebie za pomocą tego, czym jeździ?

Proponujemy skorzystanie z usług artysty malującego aerografem.

Co to jest aerograf?
W skrócie, urządzenie do precyzyjnego malowania obrazów na prawie każdym rodzaju podłoża. Jaki efekt można dzięki temu uzyskać? Każdy! Od klasycznych już czaszek, triballi, płomieni, po portrety, obrazy, zdjęcia czy logotypy! Zakres możliwości jest praktycznie nieograniczony, a prace wykonane tą metodą często bardziej przypominają fotografię albo kadr z hollywoodzkiej super produkcji niż zwykłą grafikę. Każde zamówienie to indywidualna sprawa, dlatego nie ma dwóch identycznych prac i każdy właściciel kasku, motocykla czy też samochodu pomalowanego tą metodą ma pewność, że jest posiadaczem czegoś unikatowego w skali świata!

 

ciecion_bak_400

motorbros_2_mg_5112

skuter_1_400

warrior_bak

 

 

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i już zastanawiasz się nad motywem, jaki umieścisz na swoim sprzęcie, to koniecznie wejdź tu: http://www.badpistols.com

 

reklama_3_400

 

Studio aerografu Bad Pistols to zdecydowanie jedno z najciekawszych, najbardziej doświadczonych miejsc tego typu w Polsce. Warto przejechać się do Grudziądza żeby mieć pewność najwyższej jakości wykonania.

O gustach, rzecz jasna, się nie dyskutuje, ale o poziomie artystycznym wykonania i wymiarze artystycznym jak najbardziej warto. I w tej kwestii Bad Pistols są niekwestionowanym liderem w dziedzinie malowania tą metodą.

 

 

frankfurt_400

I na koniec jedna podpowiedź. Jeżeli zastanawiasz się nad motywem czaszki, czy jakimś innym klasykiem, to nie szukaj w google odpowiedniego motywu i nie zadowalaj się lepszą lub gorszą kopią, tylko zaufaj artystom z Bad Pistols i ich kreatywności. Oni po prostu nie zawodzą.

 

see_me_burning_2