Wiosną każdy z nas się zakochuje. Jeżeli już mamy partnera, o tej porze roku jak nigdy go jeszcze bardziej doceniamy. Natomiast jeżeli jesteśmy singielkami wiosna jest niewątpliwie najlepszą porą roku, aby kogoś poznać.

Sekret głębokiego i tajemniczego spojrzenia to w dużej mierze zasługa dobrego tuszu do rzęs. Mężczyźni nawet sądzą, że rzęsy to największa broń kobieca. Jednak nie wszystkie tusze do rzęs zapewnią Nam świetne spojrzenie. Dlatego postanowiliśmy zobaczyć jakie produkty są godne uwagi.


Christian Dior Diorshow Iconic

Tusz zapewnia spektakularne podkręcenie, oddzielenie i wydłużenie rzęs dzięki zastosowaniu silikonowej szczoteczki Oblique o miękkich, krótkich, ukośnie skręconych włoskach oraz specjalnego kompleksu Lift Model odpowiedzialnego za trwałość i doskonałe pokrycie rzęs od nasady aż po same końce.
Tusz jest niesamowity. Niestety już po dwóch miesiącach  jest suchy, i ciężko jest uzyskać efekty jak na początku.

Cena 116 złotychMax Factor 2000 Calorie


Tusz do zdecydowanego makijażu.  Max Factor 2000 Calorie Mascara to pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 200%. Mimo, że od wielu lat już jest na rynku, nadal ma swoich fanów.

Cena 36 złotych


CHANEL Exceptionnel de Chanel

Opatentowane połączenie szczoteczki i modelującego objętość grzebyka pozwala na bardzo staranną aplikację. Pogrubianie i podkręcanie jest natychmiastowe. Efekt umożliwia Volumplast z czynnikami uplastyczniającymi i zwiększającymi objętość. Niestety tusz już po kilku godzinach się osypuje i zdarza się że skleja rzęsy.

Cena 119 złotychMaybelline Intense XXL

Robi z rzęsami cuda!! Tusz się bardzo dobrze rozprowadza, nie skleja rzęs, a wręcz  je rozdziela, wydłuża i pogrubia. W skład maskary wchodzi biała baza oraz kolorowy tusz uzupełniający makijaż oka.  Jednak ma się wrażenie, że rzęsy są słabsze i częściej wypadają.

Cena: 28 złotych