Niegrzeczni chłopcy- to w nich zakochujemy się bez pamięci. Jest przecież mnóstwo uroczych, troskliwych, szarmanckich, kochających mężczyzn, a my wybieramy tych trudnych we współżyciu, aroganckich twardzieli. Co nas w nich tak pociąga? Może po prostu lubimy wyzwania?

Ale co gdy jednego z nich już zdobędziemy? Owszem, ogarnia nas radość, zadowolenie, ale jest tak do momentu, aż zdamy sobie sprawę z faktu, iż czeka nas trudne życie u jego boku, aż zauważymy, że jego zachowanie jest bardzo dalekie od naszych wyobrażeń o wyśnionym chłopaku, a jego wady, które dawniej nas tak pociągały, teraz stają się nie do zniesienia.
Skoro byłyśmy na tyle odważne, by z nim być, spróbujmy go zmienić, choć jak to mówią: „Faceci się nie zmieniają, chyba że na gorsze”. Ale z kolei jeśli pragniemy go zmienić, to czy nie lepiej byłoby związać się z kimś innym?

Wbrew pozorom odpowiedzi na wyżej wymienione pytania nie należą do najprostszych. Skoro jednak decydujesz się na życie u boku takiego mężczyzny, naucz się żyć jego życiem, a na pewno każda spędzona z nim chwila utkwi w Twej pamięci na długo.
Będąc z niegrzecznym chłopcem możesz zapomnieć o spokojnym, poukładanym życiu, bo każda spędzona z nim chwila będzie niezwykłą przygodą.

Mimo ze wszyscy wokoło będą zarzucać Tobie zły wybór, a mama załamie ręce dowiadując się, ze potencjalny kandydat na męża dla jej córki trochę odbiega od jej wyobrażeń, chociaż usłyszysz mnóstwo przykrych słów na jego temat, zapewnień, że Cię zdradzi, porzuci, nie da potrzebnego Ci szczęścia, Ty nadal będziesz czuła się dumna, że wybrał właśnie Ciebie.

Bo wiesz, że z nikim nie przeżyjesz tylu niesamowitych chwil, że z nikim innym seks nie będzie tak niesamowity, że tylko on będzie potrafił zagwarantować Tobie niezapomniane przeżycia. Dzięki niemu będziesz miała szansę zrobić rzeczy, których nie wykonałabyś u boku kogoś innego. Staniesz się odważna, otwarta na nowe propozycje, nie straszne będą dla Ciebie zmiany. To on wyzwoli w Tobie najbardziej skryte instynkty. To dla niego złamiesz wszelkie zasady i zapomnisz o rozsądku, po czym zdasz sobie sprawę, że kochasz go właśnie dlatego, ponieważ wykracza poza przyjęte kanony, bo jest inny, ciekawy, niestandardowy, bo nie wie, co oznacza słowo "nuda", które dla reszty mężczyzn jest pojęciem oczywistym.

Bo zdasz sobie sprawę, że jesteś tak jak wiele światowych gwiazd, które czują się bezpiecznie w rękach niebezpiecznych mężczyzn