27.I (wtorek): LIVE TIME MUSIC KONCERTOWE WTORKI: Koncert zespołu DUSTPLASTIC 

DUSTPLASTIC to sto procent wielkomiejskiej duszy i serca. To groove, któremu blisko zarówno do ulic, klubów, jak i zadymionych knajpek.
To muzyka na przebudzenie, jak i nocne szaleństwo. To brzmienie do samochodu i na imprezę. To eklektyzm, oryginalność i styl - najświeższy styl warszawskiej metropolii. 

28.I (środa): KLUBOWE GRANIE: 
PREMIERA PŁYTY LIFE RE DESIGNED 
Występ zespołu JAZZAVIE oraz kolektyw DJ GROH & DJ FIL z JUNOWME CREW


Album „Klubowe Granie „Life Re-Designed” to płyta, która przypomni Państwu znane utwory. W naszym zestawie znalazły się ich nieco inne, czasem zaskakujące wersje. Krążek otwiera Lenny MacDowell w utworze „Ain’t No Sunshine” wspaniałego Billa Withers’a. „Besame Mucho” – aranżacji tego utworu było wiele, na naszym krążku śpiewa go afrykańska diva Valerie Kimani. Jest także Bellanova i bardzo kontrowersyjne wersje wielkich utworów wszechczasów „Stairway To Heaven” grupy Led Zeppelin oraz „Money For Nothing” w wykonaniu duetu Plastic. Wspaniała ikona lat 80-tych Fine Young Cannibals i bez wątpienia wielki przebój tej grupy „Johnny Come Home”, to tym razem wersja „Mousse T. Cocktail Mix”. „Far Far Away”, utwór rockowego zespołu Slade, brzmi jak klasyk jazzowy, który stworzył Tape Five. Tego się nikt nie spodziewał, nawet sam mistrz George Michael, że jego ballada „Careless Whisper” zostanie tak odmieniona przez zespół Orquestra La Palabra. „Summer Trace” Matta Kowalskyego to znakomicie połączony klasyk Ireny Santor „Już nie ma dzikich plaż” z kompozycją Antonio Vivaldiego. Kto by pomyślał, że deep house’owy projekt In Deep We Trust może wykonać „Wspomnienie” Czesława Niemena. Muzyczną ucztę w tym albumie zamyka zjawiskowa Stacey Kent w utworze Louisa Armstronga „What A Wonderful World”.  Jazzavie
Jazzavie, czyli standardy jazzowe w klubowych aranżacjach. Naszym celem jest przeniesienie najciekawszych melodii jazzowych na grunt współczesnej muzyki elektronicznej. Poprzez nieskrępowaną zabawę dźwiękiem i aranżacją, pragniemy nadać klasycznym utworom formę adekwatną do muzyki naszych czasów. 
Łącząc rózne gatunki muzyczne, do każdego klasyka podchodzimy indywidualnie, tak aby jego forma była właściwa i przejrzysta, czyli to czego nauczyliśmy się w szkołach z tym co nas fascynuje. W taki właśnie sposób chcemy Państwu przybliżyć klasykę jazzu, świetnie się przy tym bawiąc. 
Sebastian Korsak przedstawia „Jazzavie“ - projekt muzyczny Łukasza Stachurko (produkcja, skrecze) i Artura Bogusławskiego (instrumenty klawiszowe). W skład zespołu wchodzą również: Bogna Kicińska (wokal), Marcin Świderski (sax, flet poprzeczny, instrumenty klawiszowe) oraz Piotr Filipowicz (fretles bas, kontrabas).


29.I (czwartek): Real SOUL of PLATINIUM: 
Soul Beats all night long…
Funky Fresh

30.I (piątek): Carnival Party by Platinium:

PRO (IMPORT), TENESSEE (R&F), Banan (Sax)
ALEC SUN DRAE (vocal Londyn)
SALA KLUBOWA: Boogie
RISING STAR REVUE

Rewia została założona w 2001 roku, przez tancerza i choreografa rewiowego Konrada Bikowskiego. Od 2001 roku przez rewię przewinęło się wielu utalentowanych tancerzy, którzy na swoim koncie mają najbardziej prestiżowe nagrody taneczne. Na dzień dzisiejszy rewia liczy 31 profesjonalnych tancerzy różnych stylów tanecznych. 
Na początku sierpnia 2007 roku Rising Stars Revue wystawiła swój autorski musical pt.: „Rytm i Taniec”. 
Dzięki niezwykłemu i niepowtarzalnemu połączeniu teatru tańca, bogatych i przepięknych stroi, makijaży oraz umiejętności tancerzy w 2006 roku Rising Stars Revue została okrzykniętą NAJBARDZIEJ POŻĄDANĄ REWIĄ TANECZNĄ W POLSCE! Tancerzy Rising Stars Revue w 2007 roku można było zobaczyć m.in. na Armin Van Buuren 2007, Angelo Mike Tour, Beach Party 2007, Vistula 2007, Sea & Sky Festival Unity Line 2007.
31.I (sobota): IN AND OUT OF MY LIFE: 
RICARDO (PLATINIUM RESIDENT), Wookie , Nuno (Vocal )
SALA KLUBOWA: Glenn Loopez
START: 21.00 Wstęp wolny/selekcja