Ten tydzień w Platinium zapowiada się spektakularnie. Już dzisiaj zagra zespół JUNE, a w piątek 15 maja gorące party w klimatach Bollywood! Zapraszamy gorąco!

12.V wtorek: LIVE TIME MUSIC KONCERTOWE WTORKI: 
Zespół JUNE
http://www.myspace.com/thebandjune

Zespół JUNE powstał na początku 2008 roku w wyniku spotkania trzech nietuzinkowych indywidualistów polskiej sceny muzycznej: Jana Smoczyńskiego, Roberta Cichego i Krzysztofa Pacana. Cała trójka do tej pory dała się poznać jako rewelacyjni muzycy współpracujący z polskich gwiazdami takimi jak: Smolik, Anna Maria Jopek, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Anna Dąbrowska. Wynikiem tych samych inspiracji muzycznych, podobnej wrażliwości i potrzeby wyrazu, jest album ”THAT’S WHAT I LIKE”,  którego premiera odbyła się 12 września 2008 r. KAYAH nie tylko zaufała muzykom zespołu June i zdecydowała się na wydanie albumu we własnej wytwórni, ale także gościnnie  zaśpiewała w piosence “Be yourself”. Drugą gwiazdą, która pojawia się na płycie JUNE w utworze “No F No L” jest PAULINA PRZYBYSZ AKA. PINNAWELA. JUNE to nowe spojrzenie na stary dobry SOUL. W ich piosenkach słychać inspiracje największymi gwiazdami czarnej muzyki: N.E.R.D, Outkast, Jill Scott, Lauryn Hill czy Erykah Badu. O jakości projektu niech świadczy również zainteresowanie takich opiniotwórczych mediów jak: PRZEKRÓJ, RADIO PIN, miesięcznik ELLE, portal  WIRTUALNA POLSKA, którzy obieli patronat nad płytą. Na płycie “THAT’S WHAT I LIKE” usłyszymy to co zespołowi najbliższe, to co fascynuje i pociąga w muzyce, melodie, pulsujący rytm, brzmienie. Wszystko podane ze smakiem i  fantazją niespotykaną na Polskim rynku.
NOMINACJA DO NAGRODY FRYDERYK 2008 W KATEGORII"Bo trzeba dawać szanse młodym wykonawcom, prawda? Tym bardziej że są świetni. Właśnie zadebiutowali albumem "That's What I Like" z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz. June to Jan Smoczyński, Robert Cichy i Krzysztof Pacan. Wcześniej pracowali z czołówką wykonawców naszego jazzu i nie tylko. Wystarczy wspomnieć tutaj trzy nazwiska: Urszula Dudziak, Anna Maria Jopek i Tomasz Stańko. Niezła rekomendacja..... Samo dobre! Trzymam za nich kciuki, bo gdyby ten album ukazał się od razu na świecie, mielibyśmy jeszcze więcej powodów do radości."
Marek Niedźwiecki13.V środa: LET’s DISCO …so what it’s Wednesday? HDD CUT

14.V czwartek Real SOUL of PLATINIUM
Soul Beats all night long…ERTh

15.V piątek BOLLYWOOD NIGHT
BOLLYWOOD SOUND REMIXES
SALA KLUBOWA: BOOGIE

16.V sobota KISS MY LIPS
OLA VOCAL  GAŃKO SAX    SAGIA
SALA KLUBOWA: NOZSTART: 21.00 Wstęp wolny/selekcja