Afera Doda- Tymochowicz ma swój początek na słynnym balu dziennikarzy. To właśnie wtedy pan Tymochowicz szepnął magiczne słowa, które zmusiły Dodę do wypowiedzenia się na temat dziecka pana Piotra, które jakoby nie jest jego pierworodnym. Wraz z kontrowersyjnymi słowami wypowiedzianymi przez Panią Rabczewską nastała nagonka na Dodę jako piosenkarkę, która nie liczy się z uczuciami dziecka pana Tymochowicza.

Redakcja trendu.pl w całej aferze stoi po stronie Doroty. Pan Piotr jest samozwańczym pseudo ''SPIN DOCTOR'', który dzięki układom przywłaszcza sobie sukcesy polityków. Co więcej innym osobom wmawia, że to wszystko jest marketing polityczny i PR. Warto podkreślić, że jest on najgorzej ubranym, najbardziej odrażającym i pozbawionym dobrego gustu osobnikiem, który epatuje folklorem kreując się na prowincjonalnego diabła. Jest to typowy pseudo-intelektualista reprezentujący standardy estetyczne ''wschodu''.

Tymczasem Doda chociaż kopiuje trendy od innych znanych celebrytów z ''zachodu'' to jednak podąża za współczesnymi trendami zachowując przy tym swoją oryginalność. Dlatego trenbnz.pl jako inkubator trendów opowiada się po stronie dobrego smaku i zasad, które broni DODA. A Wy po czyjej stronie stoicie?