Zapraszamy do niezwykłego miasteczka Ubraniowo.com. Jest to kraina pełna ubrań, torebek i dodatków. Jeśli lubisz odkrywać niebanalną odzież popartą jakością uznanej marki to dobrze trafiłeś.

W  tej krainie ubrania zamieszkują dwie strefy: damską i męską. Torebki z portfelami, paskami i biżuterią wybudowały się w strefie z Dodatkami.

Często w miasteczku Ubraniowo wyrastają sezonowe ogródki typu: Sylwester, a na placu głównym promocja i wyprzedaż mają stałe miejsce. Czasami w zakamarku ukryje się niesforny ciuszek i chichocze wesoło.

Król krainy Ubraniowo dba o swoich podwładnych i nieraz ogłasza im święta na placu głównym z promocją i wyprzedażą na czele!

Szanowni goście odwiedzający krainę otrzymują miłe prezenty powitalne oraz traktowanie iście po królewsku. Natomiast stali bywalcy nagradzani są karnecikami wielokrotnego wstępu z atrakcyjnym księciem Rabatem u boku.

Pewnego dnia król krainy Ubraniowo.com postanowił wyjść naprzeciw gościom i w Goleniowie w Galerii Mini Park, przy ul. Dworcowej 9 stworzył miejsce o nazwie City Hell, gdzie mieszkańców Ubraniowa można poznać osobiście.

Z Kroniki Księgi krainy Ubraniowo.com:

"Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku. Przez kilka lat konsekwentnie budujemy rzetelną sprzedaż oultetową na rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2010 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

W maju 2011 uruchomiliśmy stacjonarny sklep CITY HELL mieszczący się w Galerii Mini Park przy ul. Dworcowej 9 w Goleniowie. Dzięki tej inwestycji można osobiście przekonać się o jakości oferowanych produktów a także znaleźć wiele atrakcyjnych drobiazgów.

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.
Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością."

Jaki finał tej bajki? Zajrzyjcie do sklepu: ubraniowo.com