Jadąc na wakacje w egzotyczne kraje, pragniemy odpoczywać w słońcu, pić drinki z kokosów pod palmami. Przed wyjazdem kupujemy regionalne pamiątki by podróży nie zapomnieć do końca życia.
A co jeśli podoba nam się styl egzotyczny, wazony, lampy, świeczniki  i inne, a niestety nie mamy okazji wyjechać na wakacje za granicę?

Trendu.pl przedstawia Państwu sklep, w którym każdy designer znajdzie coś dla siebie i swojego domu.
Firma CONTE jest bezpośrednim importerem i producentem artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz. W sklepie możemy znaleźć m.in. rękodzieło z bambusa, trzciny, mango czy kokosa.

 

dsc_0032_400

 

Dekoracje takie jak świeczniki, lampy, wazony vzy misy, nie dość, że wyglądają przepięknie toteż są starannie wykonane dla potrzeb klienta.
Decydując się na zakup w sklepie www.cram.net.pl macie pewność, że produkty są oryginalne i niespotykane na polskim rynku! Ponadto są bardzo odpowiednie na prezent tej wyjątkowej osobie!

 

ex1051-4_400

nowa_kolekcja_096_400


Jeszcze jednym oryginalnym i niespotykanym produktem są  wieszaki na wino ! Każdy z nich wytwarzany jest z jednolitego drewna i dostępny w kilku rozmiarach i kolorach! Robią one imponujące wrażenie dzięki innowacyjnemu i uniwersalnemu wzornictwu.

 

srebrny_400

 

Jeżeli jesteś designerem i dużą uwagę przywiązujesz do oryginalnego wystroju wnętrz, zajrzyj do www.cram.net.pl

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!