To prawdziwe limitowane rarytasy dla koneserów – mówi Jarosław Guzek, Brand Manager marki Atlantic.

Model Atlantic Worldmaster 1888 Limited Edition wykonany na wzór oryginału z lat 50-tych. Cena - 3499 zł.

Atlantic Worldmaster 1888 Limited Edition to unikatowy egzemplarz Atlantic, który wykonany został na wzór modelu tej marki z lat 50-tych. Dopełnieniem jego wyjątkowego charakteru jest oryginalny szwajcarski mechanizm z 1958 roku. Mechanizm ten jest całkowicie odrestaurowany, odnowiony i dostosowany do najbardziej rygorystycznych wymogów technicznych. Ponadto każdy z mechanizmów posiada indywidualny numer seryjny. Jest to niezwykłe, zegarmistrzowskie dzieło sztuki, które pojawiło się w limitowanej ilości jedynie 333 sztuk na całym świecie.
Czasomierz posiada kopertę wykonaną ze stali szlachetnej a mineralne szkło na cyferblacie pokryte jest powłoką antyrefleksową. Wodoszczelność zegarka to 50 m. Przeszklony dekiel pozwala zaobserwować pracę wyjątkowego i oryginalnego mechanizmu z ręcznym naciągiem. 


Atlantic Worldmaster Limited Edition. Cena - 4 999 zł.

Model Worldmaster Limited Edition to unikatowy zegarek z oryginalnym mechanizmem ETA Valjoux. Wyprodukowano zaledwie 120 sztuk tego modelu! Każdy z nich posiada indywidualny numer seryjny. Ten z numerem 001 zarezerwowany jest dla Krzysztofa Hołowczyca, wybitnego kierowcy rajdowego i ambasadora marki Atlantic. – Po powrocie z rajdu Dakar, zamieniam mojego sportowego Seasharka, na ten wyjątkowy i elegancki model – mówi Krzysztof Hołowczyc.
Worldmaster Limited Edition posiada klasyczny a zarazem sportowy design i najwyższej jakości parametry techniczne.  
Ponadto wszystkie elementy tego modelu wykonano z niezwykłą dbałością o każdy detal: koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej, najwyższej jakości skórzany pasek posiada zapięcie typu „butterfly” a wodoszczelność zegarka to 100 m.