Kolekcja wiosna- lato United Nude, wprowadzona w tym roku na polski rynek przez UNresistable Shoes, to kwintesencja tego co najlepsze w modzie tego sezonu. Intensywne kolory i odważne wzory z wykorzystaniem ultranowoczesnych tworzyw.

Letnie modele z linii Mono to ulga dla nóg w słoneczne dni. Wykonane z nowoczesnego tworzywa, opatentowanego przez firmę United Nude, są idealnie lekkie i elastyczne. Dla klientek lubiących podkreślić swoją osobowość, firma przygotowała model Mono Jane, którego wysoki koturn został zderzony ze stylistyką dziewczęcych pantofli. Każdy, kto nad design przedkłada wygodę powinien spróbować Mono Lo, z wbudowanym dwucentymetrowym podwyższeniem, które balansuje stopę, zapewniając komfort nawet po całym dniu noszenia. Na szczególnie gorące dni warto polecić model Coral, klasyczną balerinę z owalnymi otworami. Buty tak przewiewne, że praktycznie nie czuje się ich na nodze.

Modele z kolekcji United Nude dostępne są w dziewięciu kolorach, od bieli, poprzez pastelowe odcienie różu, po intensywny cyjan, czy magentę. Ultranowoczesne tworzywo, z którego są wykonane to także świetny wybór na plażę, jako że buty te unoszą się na wodzie. Modele są dostępne w butikach w całym kraju oraz w firmowym salonie w Gdyni i, już niedługo, w letnim punkcie w Helu.

O firmie: UNresistable Shoes jest wyłącznym dystrybutorem marki United Nude w Polsce. Brand ten od lat cieszy się silną pozycją na świecie w segmencie obuwia designerskiego, istniejącego poza strukturami znanych domów mody. Firma weszła na rynek w 2010 z wybranymi modelami z kolekcji wiosennej i planuje rozszerzenie oferty już w kolekcji zimowej. Obuwie marki United Nude można znaleźć w wybranych butikach w całym kraju, jak również w oddzielnych punktach sygnowanych logo UNresistable Shoes. Wszystkie linie można znaleźć na stronie internetowej: www.un-polska.pl, a wybrane modele dostępne są także w sklepie internetowym: www.sklep.unresistable.pl.