Super aktywne składniki kremów i nowoczesne zabiegi potrafią zdziałać cuda!! Wygładzają prawie każdą zmarszczkę i przywracają jędrność skóry. A to co najpiękniejsze znajduje się w naturze: roślinach, owocach. Dlatego korporacje kosmetyczne coraz częściej sięgają po naturalne składniki. Swoją gamę kosmetyków prezentują już dla każdego wieku, oto kilka przykładów:

Kosmetyki dla 20.
Młoda skóra potrzebuje nawilżania, tak samo jak młoda roślina. Idealnym kosmetykiem dla Ciebie może okazać się Hydrating Nektar, Sanoflore. Zawiera organiczny olejek z cytrusów, który zapewnia komfort i nawilżanie przez 24 godziny. Jeśli swoją łazienkę dzielisz z chłopakiem to idealnym pomysłem jest krem Face Him and Her, Fridge By Yde. Odpowiednio regeneruje i nawilża, pachnie lawendą i różą a przede wszystkim nie zawiera syntetycznych dodatków. 

Kosmetyki dla 30.
Na kondycję Twojej skóry wpływa wiele niekorzystnych czynników, między innymi tępo Twojego życia czy miejski „klimat”. Dlatego powinnaś zastosować serum na noc, najlepiej Urban Therapy Stress, Officina. Aby spotęgować ochronny efekt wybierz krem Sacred Nature, Comfort Zone. A jeśli chcesz wytoczyć ostrą amunicję przeciwko walce z czasem to powinnaś zdecydować się na Creme Divine, L’Occitane z wyciągiem z nieśmiertelnika – rośliny, która nigdy nie więdnie. 

Kosmetyki dla 40.
Z wiekiem liczba kosmetyków na półkach drogerii zwiększa się, dlatego można mieć problem z dobraniem odpowiedniego dla siebie. Atak starzenia nie jest już tylko widoczny na twarzy ale też na szyi czy dłoniach. Z tymi efektami poradzi sobie Glam Balm, Rodial. Twoja skóra będzie jędrniejsza dzięki wyciągowi z granatu, który stymuluje produkcję kolagenu. Olejek arganowy i amarantowy to też Twoi sprzymierzeńcy, dlatego godny zauważenia jest krem Anti – Falent Tagescreme, Dr. Scheller. Efekt odmładzania to nie tylko dobre kremy ale także odpowiedni makijaż, zastosuj więc Origine Naturelle, Yves Rocher. Ten złocisty pyłek odwróci uwagę od kurzych łapek, wszystko dzięki efektowi odbijania światła. 

Kosmetyki dla 50.
W tym wieku ważna jest odżywcza pielęgnacja skóry. Dlatego ważne jest stosowanie oliwek do ciała, ekstrakt z brzozy poprawi krążenie, a ma go Pflegeol, Dr. Hauschka. Liczne kłopoty sprawiają też przebarwienia skóry ale dzięki Emulsji Rozjaśniającej i likwidującej Oznaki Starzenia, Plante System te problemy staną się dużo mniejsze. Pachnie czerwoną porzeczką i wydobędzie naturalny blask skóry