3 lutego odbędzie się urodzinowa edycja UROCZYSTOŚCI – Targów Ślubnych organizowanych w industrialnej przestrzeni Szarotki.Atrakcją czwartej odsłony Targów niewątpliwie będzie premiera kolekcji sukien ślubnych uznanej polskiej projektantki wietnamskiego pochodzenia, Lany Nguyen.

 

Urodzinowa edycja UROCZYSTOŚCI odbędzie się w Szarotce – industrialnej przestrzeni na terenie Fortu Mokotów - historycznego miejsca Warszawy powstałego na przełomie XIX i XX wieku.

Organizatorem UROCZYSTOŚCI jest Teraz Powiesz TAK (www.instagram.com/terazpowiesztak)

Wystawcy biorący udział w UROCZYSTOŚCI to marki wyselekcjonowane, a wśród nich: nowoczesne w swojej formie torty Panna Pracownia, minimalistyczne papierowe dekoracje od „Z rózgą do ślubu” artystki o pseudonimie Folkisz oraz nowoczesne obrączki marki Wasze Obrączki.

Za oprawę muzyczną czwartej odsłony Targów odpowiadać będzie duet Harfa i Skrzypce. Oprawę dekoracyjną sali przygotuje zaś Teraz Powiesz Tak, nie tylko Organizator Targów, ale firma specjalizująca się w kompleksowej organizacji i dekoracji przyjęć weselnych. Jeśli jeszcze nie wybraliście dekoracji swojego ślubu, UROCZYSTOŚĆ będzie do tego doskonałą okazją.

Podczas Targów zaprezentują się m.in. marki, które brały udział w poprzednich odsłonach UROCZYSTOŚCI. Wśród nich Pitti Style, czyli garnitury szyte na miarę, studio fotograficzne Pełną Parą Studio,  Papeteria Dobroci, czy Cudny Stół z pięknym asortymentem ślubnych dodatków i akcesoriów do dekoracji. Papeterie ślubne zaprezentuje Papierowa Gruszka. I tym razem nie zabraknie fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentują: Charlottesse,Dalej Dalej Weddings, Wedding Shots, Maria Kania, Stylowe Filmy, Karolina Roszak, Czułe Kadry, Pytlik & Bąk oraz Ślubne Szepty. Będzie na co popatrzeć!

Kolekcję dodatków i akcesoriów zaprezentuje Stone Story. Panny Młode, które nie wybrały jeszcze swojej sukni będą miały jedyną w swoim rodzaju możliwość skorzystania z porad stylistki Biel oraz doświadczonej w branży modowej makijażystki Gosi Macias. Kolekcję sukni ślubnych zaprezentuje marka Maco Maco.

Atrakcją Targów będzie niewątpliwie premiera sukien ślubnych projektantki Lany Nguyen. Ta nietypowa, bardzo kobieca i oryginalna kolekcja na pewno spodoba się współczesnym Pannom Młodym.

Zapraszamy na tę wyjątkową UROCZYSTOŚĆ w niedzielę 3 lutego do 10:00 do 18:00 na Racławicką 99.

 

https://www.facebook.com/events/185102215766142/