Tej wiosny najważniejszym atutem są usta. Po ciężkiej zimie,w której królowały mocno pomalowane oczy smokey eyes, potrzebujemy czegoś świeżego, nowego. Podkreślone oczy zostawiamy na kolejny sezon, bowiem teraz najważniejsze są usta. Najlepiej gdy są w kolorze fuksji.
Kolore ten jest już Nam znanyn od lat, jednak zazwyczaj używałyśmy go na wakacjach. W tym roku projektanci oraz styliści namwiają Nas, aby chodzić w nim na codzień. Barwa ta nada nie tylko ożywia Naszą skórę, ale również nadaje jej blasku i delikatności. Fuksja modna jest zarówno ta bliżej pomarańczy, jak i fioletu w palecie barwnej. Najważniejsza, aby była widoczna.
Kolor ten jest dla wszystkich, jednak inaczej go nakładamy. Blondynki powinny nakładać oszczędnej, aby ustom dać radosnego akcentu. Proponujemy używać fuksji zbliżonej do czerwieni czy oranżu, niż fioletu. Natomiast brunetki mogą w tym roku poszaleć, dla nich każdy odcień jest dowolny. Mogą sobie one pozwolić na grubszą, bardziej wyrazistą barwę, aby uzsykać intensywność koloru.
Szminki o kolorze fuksji pasują do każdego stroju. Zarówno do cielistego, różowego czy nawet niebieskiego. Jednak im strój barwniejszy tym bardziej trzeba uważać, bowiem w modzie jest bliska granica, aby uzyskać wygląda jak Sarah Jessica Parker, a Doda.
Jak Wam się podoba taki odcień pomadki?