Zimowa aura zdecydowanie nie sprzyja aktywności fizycznej. Długie godziny spędzane w domu zaczynają się powoli odbijać na naszej figurze. Skóra traci jędrność i zaczyna pojawiać się na niej coraz bardziej widoczny cellulit. Jak temu zaradzić?

Doskonałym antidotum na przykre problemy z pomarańczową skórką są włoskie kosmetyki marki Guam. Błota, kremy i żele znacznie przyspieszają spalanie tłuszczu, przez co usuwają cellulit i poprawiają stan całej skóry. Wysoka zawartość wyselekcjonowanych alg pozwala w krótkim czasie  zwiększyć jędrność, elastyczność i sprężystość skóry, a także pozbyć się rozstępów i stracić kilka centymetrów w obwodzie newralgicznych części ciała.

kosmetyki ciao

W pielęgnacji skóry objętej cellulitem doskonale sprawdzają się również produkty marki Deborah, a wśród nich Żel-krem zwalczający nierówności z masażerem. Unikalny kosmetyk zawiera specjalną końcówkę, która ułatwia wprowadzanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Udowodniono, że po 60 dniach stosowania produkt zmniejsza cellulit aż o 20%!

kosmetyki ciao

Chwila uwagi należy się również peelingom, które regularnie wykonywane pod prysznicem, same w sobie są doskonałą metodą zwalczania cellulitu. Taki regularny masaż przyspiesza spalanie tłuszczu, usprawnia mikrokrążenie, stymuluje usuwanie wody z tkanek oraz usuwa z powierzchni skóry wszystkie zanieczyszczenia i złuszczony naskórek.

kosmetyki ciao

Na koniec warto wspomnieć, że preparaty antycellulitowe będą skuteczne tylko, jeśli będziemy je stosować w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Samo stosowanie kremów, na pewno zmniejszy widoczność cellulitu i znacznie poprawi sprężystość i elastyczność skóry, ale nie wyeliminuje problemu.

Więcej kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających można znaleźć TUTAJ


Przypominamy również, że w ciao.pl bezpłatnych porad udzielają kosmetyczka i kosmetolog. Nie wiesz jak dobrać kosmetyk do swojego rodzaju skóry? Wejdź na ciao.pl i napisz do naszego eksperta.

Anna Wydra
mgr kosmetolog
ekspert drogerii internetowej ciao.pl
www.ciao.pl