Masz dość regularnego golenia lub ciągłego wrastania włosków po depilacji? Jest dla Ciebie rozwiązanie. Za pomocą depilacji laserowej można pozbyć się wszelkich włosów raz na zawsze.

Zabiegi depilacji laserowej nie są niestety tanie. Jeden zabieg na jednej części ciała to kwestia 300-400zł, a trzeba je powtórzyć 3 razy. Związane jest to z fazami wzrostowymi włosków. Włosy w naszej skórze dzielą się na te widoczne, w fazie wzrostu i te, których cebulka jest w fazie chwilowego uśpienia. Laser działa tylko na widoczne włoski, dlatego niezbędne jest powtórzenie zabiegu minimum 3 razy w odstępach ponadmiesięcznych.
Na tym jednak wady depilacji laserowej się kończą. Po trzech zabiegach likwidujemy od 82 do 95% włosów na zawsze! Po kilkudniowym zaczerwienieniu skóra staje się gładka jak u niemowlaka i nie musisz nigdy więcej martwić się o czas na dokładną depilację.
Salony kosmetyczne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, przez co cały zabieg jest niemal bezbolesny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
Depilacja laserowa to z pewnością opłacalna inwestycja w naszą urodę i komfort życia codziennego. Pamiętajmy jednak, że trzy tygodnie przed, jak i trzy tygodnie po zabiegu należy całkowicie chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym,dlatego warto odłożyć nasze plany na jesień. Chyba, że chcemy skorzystać z licznych zniżek oferowanych przez salny kosmetyczne właśnie w okresie letnim