Przed Tobą jeden z najważniejszych dni w twoim życiu- ślub i wesele! Goście zaproszeni, big band już ćwiczy twoje ulubione swingowe kawałki, świniak się piecze, wódka chłodzi, limuzyna czeka, a w Twojej zalatanej głowie 1000 pytań, czy na pewno wszystko załatwione, czy o niczym nie zapomnieliśmy!?

A czy pomyśleliście już o wystroju, o obrusach i wszystkich innych rekwizytach, które jednak wpływają na atmosferę imprezy?
Moi drodzy, warto pamiętać o jednym mądrym porzekadle ''po co robić samemu coś, co mogą za Was zrobić inni?''

 

8gl_400

 

Kiedy mowa o wystroju Sali weselnej warto powierzyć tą pracę profesjonalistom, czyli Agencji  Artystycznej  Akcja Dekoracja.  Specjalizują się w dekoracjach kwiatowych (florystyka) oraz materiałowych i zachęcają do współpracy konkurencyjnymi cenami.

 

1_400_07

 

Akcja Dekoracja specjalizuje się w kompleksowej organizacji wesel. Ich klient nie musi uczestniczyć w procesie organizacyjnym. Wystarczy sprecyzować swoje wymagania i weselni spece biorą się do akcji tworząc wesele Waszych marzeń od a do z!

Zobacz ile stresu można zaoszczędzić i jak wspaniale może wyglądać ten jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.

 

3_400_04

 

Wejdź na stronę www.akcja-dekoracja.com i przekonaj się, że dmuchane baloniki na żyrandolu, to  nie to samo, co profesjonalne dekoracje ślubne.

4_400_04