Symbolem gwiazd są śnieżnobiałe, równe, proste zęby. Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna, jednak niestety Polacy o tym często zapominają. Według ogólnopolskich badań ponad 80% badanych przyznaje, że ma problemy z chorobami zębów i dziąseł. Na dodatek Polacy mają duże braki w uzębieniu, średnio osobie w wieku 19-34 lat brakuje aż 8 zębów. Po 45 roku życia okazuje się wręcz „modne” utraty uzębienia. 
Niestety gwiazdy, które powinny być wzorcem dla reszty również rzadko odwiedzają swojego dentystę. Piękna zadbana Małgorzata Foremniak nieraz miała okazję włożyć swój język w olbrzymią dziurę Rafała Maseraka. Tancerz po lewej stronie na górze ma cały ukruszony ząb.
Ilona Felicjańska dla wielu ikona stylu, nie zauważyła, że brakuje jej całego zęba na górze po prawej stronie. Modelka, która powinna szczególni dbać o siebie, jednak chyba przez swoje libacje alkoholowe zapomniała zgłaszać się regularnie do dentysty. Ilona ma dopiero 38 lat, a już może narzekać na brak uzębienia.
Tomasz Jacyków, który zawsze wyśmiewany jako jedyny z krzywych, niezdrowych zębów postanowił zmienić to i założyć aparat ortodontyczny.
Nie patrzcie się na gwiazdy, Trendu.pl wprowadza akcję „Chodzimy do dentysty”