Dla wszystkich tych, którzy głoszą herezję, że druk jest martwy i nastała era cyfrowa, mam informację o powstaniu kolejnego „papierowego” magazynu modowego. Nowy magazyn nazywa się Vamp i trafi na półki już 17 marca. Jego twórcami są David Vivirido i Francesco Sourigues – duet mody i lifestylu z męskiego magazynu Hercules. Cóż, kto wie więcej o kobietach niż mężczyźni...

Vamp obiecuje, że będzie koncentrował się na silnych paniach. Zdjęcia inspirowane są latami 60. i 70. Kobieta wcale nie musi być nieśmiała i eteryczna, potrafi przecież doskonale tworzyć i kontrolować własne życie, karierę, wizerunek i to, co posiada w szafie.

W pierwszej sesji magazynu wzięły udział Emily DiDonato, Rosie Huntington - Whiteley, Liya Kebede, Karmen Pedaru, Andreea Diaconu i legendarna Carolyn Murphy. Zdjęcia wykonała Paola Kudacki. Oprócz pięknych obrazów, magazyn będzie prezentował profile kobiet, które odniosły sukces w swoich dziedzinach.

Vamp zamierza zamieścić w swoich mediach społecznościowych inspirujące cytaty znanych kobiet takich jak Diane von Furstenberg, Donatella Versace, Lady Gaga oraz muz z minionych lat, w tym Marilyn Monroe, Lauren Bacall, Greta Garbo i Eartha Kitt. Vamp jest dla kobiet, które chcą iść do przodu i zaznaczyć swój ślad w historii.