JOHNNY DEPP I VANESSA PARADIS

Vanessa Paradis przyparta do muru przez dziennikarzy, daje eksluzywny wywiad dla magazynu “A”, w którym stanowczo dementuje plotki o rostaniu z Johnnym Deppem.

JOHNNY DEPP I VANESSA PARADIS

Francuska aktorka, piosenkarka i modelka, w ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu “A”, zdementowała krążące od dawna i nasilające się plotki o rozstaniu z fascynujacym Johnnym. Vanessa porównała swój związek z niespokojnym piratem do kostki Rubika: “…musimy się cały czas dopasowywać i wymyslać na nowo ale jesteśmy starą drużyną i wiemy jak to robić…” Artystka dodała, że w Ameryce wszystko jest “money, money, money” i paparazzi są o wiele bardziej natrętni niż w Europie.

W późniejszym wywiadzie dla Canal Plus z okazji premiery ostatniego filmu Cafè de Flore, pani Depp, powtórzyła swoją wersję jeszcze bardziej zirytowana, mówiąc, że takie plotki mogą bardzo zaszkodzić jej rodzinie a szczególnie dzieciom (Lily Rose Melody 13 lat, Jack 9 lat), które chodzą do szkoły w Los Angeles.

Pozostaje faktem, iż pary Depp/Paradis już od dawna nie widuje się razem na czerwonym dywanie. Johnny pojawił się sam na gali rozdania Złotych Globów a Vanessa promowała swój  nowy film w towarzystwie swojej siostry, podczas gdy Depp przebywał po drugiej stronie oceanu.

Sam Kapitan Sparrow milczy jak grób, a gossipowicze z całego świata, zastanawiają się czy plotki nie zostały wypuszczone specjalnie z urzędu prasowego pary, aby narobić szumu wokół nowego filmu Vanessy.

Jako posunięcie marketingowe cała rzecz mogłaby mieć sens – od tygodni nie mówi się o niczym innym jak o….  rozstaniu. O samym filmie jakoś niewiele. Ale smunte oczy pięknej Francuzki odbierają wiarygodność jej słowom.Autor: Izabella Frej