Jesteś w Sopocie i szukasz fajnego miejsca by miło spędzić czas?
Ośmielimy się zaryzykować iż miejsce, które Ci dzisiaj polecimy spełni twoje oczekiwania!

Nieważne od której do ktorej godziny masz czas i chęć na imprezę! Miejsce, o którym dzisiaj piszemy ma coś do zaoferowania swoim gościom zarówno w dzień jak i w nocy.

Jesteś czytelnikiem trendu.pl , to interesują Cię miejsca modne, ekskluzywne i wyjątkowe- w pełni tego słowa znaczeniu. Generalnie ujmując- poprzeczka postawiona jest wysoko.

Super! Naprawdę lubimy to.

Co powiesz zatem na małą wirtualną wycieczkę po tym niezwykłym miejscu? 

http://versalka.pl/index.php?article=400

 

versalka_1_400

 

A teraz pozwól że opowiemy Ci o nim coś więcej:-)
Klub Versalka znajduje się w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 63.  Cytując stronę klubu jest to dwu piętrowy zestaw wypoczynkowy dla ludzi z wyobraźnią… no ale dla kogo innego mogła by być skierowana taka oferta?!

 

versalka4_400

 

Klub Versalka oddaje do dyspozycji gości restaurację w której o smak potraw dba uczeń samego Garrego Holliheada znanego między innymi z telewizyjnego show Hells Kitchen (ten kto oglądał ten wie, że jest to naprawdę ostra szkoła życia i gotowania), także możesz mi uwierzyć na słowo, że kuchnia w tym lokalu jest na najwyższym poziomie. Oczywiście lepiej i przyjemniej dla Ciebie  będzie przekonanie się o tym samemu
Versalka, to również 5 barów, 2 tarasy, scena i aż dwa osobne vip roomy.

 

vesalka2_400

 

Naprawdę  nawet w skali Polski nie ma zbyt wielu miejsc o tak dużym potencjale jak sopocka Versalka, także jak będziesz w Sopocie to koniecznie sprawdź co tu się dzieje, bo naprawdę warto :-)

Do zobaczenia na imprezie w Versalce!

www.versalka.pl

vers8

 

 

Text: Ł. Ostrowski