24 października w warszawskim Centrum Bankowo-Finansowym odbyło się już szóste spotkanie z samochodową arystokracją, poprowadzone przez Joannę i Włodzimierza Zientarskich. 
Zaproszeni goście mogli obejrzeć arcydzieła światowej motoryzacji, które po raz kolejny spotkały się w jednym miejscu. A było na co popatrzeć. Swoją premierę miał wytworny Bentley Mulsanne – prawdziwie angielska limuzyna. Tego dnia po raz pierwszy pokazywana była garstce wybranych osób na całym świecie.
Dla wielbicieli Jamesa Bonda atrakcją były dwa przepiękne samochody Aston Martin w tym V12 Vantage, kuzyn znanego DB9. Dużą popularnością cieszyło się bardzo modne Audi R8, a scenę ozdabiało prawdziwe zaskoczenie… 5-drzwiowe Porsche Panamera 4S.
Na tej ekskluzywnej imprezie nie zabrakło znanych wielbicieli dobrych marek. Pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Samuel Palmer, Wojtek Brzozowski, Beata Tadla, Żora Korolyov.

Swoją premierę miała również Stock Prestige Vodka. po Tłumy przy barach niewątpliwie świadczą o dużym entuzjazmie z jakim przyjęto trunek na salonach.
Auto Arystokracja na stałe wpisała się do kalendarza imprez, na których należy się pojawić. Ekskluzywne samochody pokazywane są w towarzystwie uznanych marek modowych, alkoholowych i kosmetycznych z najwyższej półki, które wyznaczają obowiązujące trendy