Styl Victorii Beckham - byłej PoshSpice kojarzy nam się z prostotą i elegancją, a także minimalizmem i chłodem. Tym milej więc powinniśmy być zaskoczeni metamorfozą byłej Spicetki.

Victoria Beckham

Na okładce majowego pisma Harper’s Bazaar China Victoria, piosenkarka, projektantka i sławna żona swego niemniej sławnego męża zaprezentowała się w  stylizacji, przypominające te, które możemy zobaczyć w grach komputerowych.

bazaar

Na okładce widzimy Victorię w czerwonych włosach, mocnym makijażu i tradycyjnej chińskiej koronie, którą zakładały księżniczki wychodzące za mąż. Na innych zdjęciach możemy zobaczyć celebrytkę w gorsetach i piórach, a także z przepiękną starą broszą w kształcie chińskiego smoka.

Victoria Beckham w sesji dla bazaar

Klimat tej sesji zawdzięczamy jej autorowi – Chenowi Manowi. To on wprowadzając kolory czerni i czerwieni sprawia, że choć przez chwilę jesteśmy bliżej Orientu, ale oczywiście uroda „modelki” również się liczy.

sesja Victorii Beckham dla magazynu Bazaar

PoshSpice zapowiedziała, że po urodzeniu czwartego już dziecka przyszedł czas na zmiany w stylizacji na mniej zachowawcze i konformistyczne.

Victoria Beckham- sesja

Jak widać – gwiazda dotrzymała słowa i – po kilku miesiącach żmudnych ćwiczeń w odosobnieniu, pozwalających zgubić zbędne kilogramy po ostatniej ciąży – miejmy nadzieję, że to nie ostatnie słowo Victorii, ponieważ jak widać odwaga czasem się opłaci.

Harper’s Bazaar China

 

Autor: Dorota Bednarek