W Hollywood zapanowała obecnie moda na hodowane w Wielkiej Brytanii miniaturowe świnki. Rasa powstała na Pennywell Farm w Devon i szybko stały się świetną alternatywą w stosunku do małych piesków, którymi gwiazdy się najwidoczniej znudziły.
Ostatnio było bardzo głośno o Paris Hilton, która postanowiła „zaopatrzyć” się w zwierzaka. Obrońcy PETY szybko zareagowali, uważając że gwiazda traktuje zwierzęta jak zabawki „Paris jest żałosnym przykładem osoby, która traktuje zwierzaki jak przedmioty jednorazowego użytku”. Członkowie organizacji PETA wysłali oficjalny list do Paris, w którym stawiają ją na równi ze zwyrodnialcami, którzy znęcają się nad zwierzętami.

Kolejną mamusią miniaturek stała się Victoria Beckham, która kupiła dwie świnki za ponad £1400. Prosiaczki żyją już w rezydencji w Anglii z całą rodziną. Podobno piosenkarka chce nazwać je Elton & David od imion swoich najbliższych przyjaciół Eltona Johna i Davida Furnisa. Jednak David Beckham upiera się, aby nazywały się Pinky & Perky.
Posh zawsze chciała mieć dziewczynkę, jak widać znów trafiła na dwóch chłopców.
Czy Wy też widzicie podobiznę między całą trójką?

Trzeba przyznać, że świnki są wyjątkowo słodkie.
Ciekawe kto u Nas w Polsce z gwiazd sobie zafunduje ją?
Może Dodzina dostanie od Nergala na święta, to w końcu taka „nowoczesna para”