VietnaMonAmour

VietnaMonAmour to wcielony w życie sen Wietnamki urodzonej w Paryżu, która próbuje zaraźić nas swoją pasją do egzotyki. Luksusowa orientalna restauracja i oryginalny, niewielki Bed&Breakfast przenoszą nas w bajkowy świat Dalekiego Wschodu.

ViernaMonAmour-jedzenie

VietnaMonAmour znajduje się pomiędzy mediolańskim miasteczkiem studenckim a historycznym placem Loreto. Niezależnie od szumu pulsującego centrum metropolii, usytuowane w jednej z bocznych uliczek, to miejsce może liczyć na spokój i ciszę.

pokoj w VietnaMonAmour

Znak szczególny tego niezwykłego projektu to pasja włożona w jego stworzenie i wielka dbałość o szczegóły. B&B to tylko cztery pokoje, ale każdy z nich jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Wszystkie pokoje urządzone są sprzętami i tkaninami, które wyszły z pod ręki wietnamskich rzemieślników i zostały następnie troskliwie sprowadzone do Mediolanu przez właścicieli.

restauracja w VietnaMonAmour

To samo dotyczy restauracji, która jest bardzo intymna i posiada niewiele stolików.  Christiane i Dario, właściciele VietnaMonAmour, co roku podróżują po Wietnamie w poszukiwaniu nowych stylów i smaków. Jak mówi Christiane, urodzona w Paryżu ale od wielu lat mieszkająca  w Mediolanie, jest szczęśliwa, że mogła powrócić do swoich korzeni i poprzez swoją działalność szerzyć w wietnamską kulturę kulinarną i designu.

VietnaMonAmour-wnętrze

VietnaMonAmour- łóżko

 

Autor: Izabella Frej