Przy kieliszku bąbelków Asti zgromadzeni oddali się czarowi i celebracji prezentowanych kolekcji.

Podczas pokazu zostały zaprezentowane kreacje, których motywem przewodnim były podróże, ulotny urok natury, radość życia, wyrażone poprzez żywe, energetyczne kolory, jak również delikatne pastele. W prezentowaną scenerię i klimat idealnie wpasowało się Martini Asti, słodkie wino musujące stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet – tak, jak kolekcje najsłynniejszych światowych Domów Mody.

„Wiosną kobiety powinny uwodzić eterycznymi, zwiewnymi ubraniami, a latem bawić się mocnymi seksownymi kolorowymi akcentami” – mówią zgodnie Projektanci.

Obok wspaniałej linii odzieżowej zaprezentowane zostały także przepiękne dodatki biżuteryjne oraz wyjątkowe skórzane torby autorstwa duetu Żakowska Borychowska. Butik do swojej wiosenno - letniej kolekcji wprowadził także rewelacyjny przebój końca 2008 roku – produkty ze skóry z łososia.

Martini Asti inspiruje nie tylko Kobiety ale i projektantów. Lekkość i świeżość musującego wina idealnie komponuje się z elegancją i szykiem sprawiając, że czujemy się wyjątkowo, zwiewnie i czarująco. Jednym słowem KOBIECO…

Smak Martini Asti to wyjątkowa kompozycja słodyczy, świeżości oraz aromatu. To właśnie te elementy stanowią idealną harmonie i cechę rozpoznawalna wina Asti. Delikatność, słodycz i aromat winogron Moscato, dojrzewających na słonecznych stokach Piemontu jest zachowana w butelce Martini Asti dzięki unikalnemu procesowi produkcji