Abonament, z którego w każdej chwili można zrezygnować

Abonament, z którego można w każdej chwili zrezygnować? Jeszcze do niedawna takie sformułowanie można było określić mianem oksymoronu – przecież podpisanie umowy abonamentowej z góry zakłada dłuższy związek z operatorem komórkowym. Związek, który niestety nierzadko jest bardzo burzliwy. Problemy dotyczące rozwiązania ewentualnej awarii, skomplikowana oferta, ciągłe telefony marketingowców i zdarzające się niezbyt kulturalne traktowanie użytkowników. Nie wspominając już o rozwodzie, które jest w zasadzie… niemożliwy. Jeżeli wyrazisz chęć zrezygnowania z usług operatora, który aktualnie świadczy Ci usługi, musisz słono zapłacić za „powrót na rynek”.

A jednak ktoś odważył się na nowatorskie podejście do biznesu i ludzkie traktowanie klientów, oferując abonament, który pod wieloma względami abonamentem nie jest – lub po prostu wprowadza nową jakość na rynek. Podpisując umowę z Virgin Mobile, sam jesteś kowalem swojego losu i w każdej chwili możesz zerwać kontrakt. Okres wypowiedzenia trwa jedynie 30 dni, przez co Virgin daje wyraźny sygnał – sieć nie chce zatrzymywać klientów długoterminową umową, ale swobodą wyboru oraz wysoką jakością usług. Dokładnie w myśl słów z „Małego Księcia” – jeśli coś kochasz, puść to wolno.

Takie podejście jednoznacznie sugeruje, że Virgin Mobile nie obawia się konkurencji i gwarantuje przejrzystość oraz atrakcyjność swojej oferty. Użytkownik bowiem nie tylko nie jest zobowiązany do długoterminowego mariażu, ale również samodzielnie komponuje swoje usługi. Wystarczy wybrać odpowiednie pakiety minut, wiadomości i Internetu, by już za chwilę móc cieszyć się możliwością kontaktu z bliskimi czy znajomymi i niebywałym komfortem użytkowania.

Innowacyjne pakiety do wyboru

Jeżeli nie chcesz komponować zestawu usług od Virgin Mobile na własną rękę, od niedawna dostępne są także nowe, gotowe pakiety. Szczególnie atrakcyjny jest pierwszy, w wersji bardzo ekonomicznej, a zarazem praktycznej. Czy ktokolwiek mógł się spodziewać, że jeszcze w tym roku możliwe będzie podpisanie umowy na abonament za mniej niż 20 zł? Dokładnie taką szansę masz w pakiecie 1 od Virgin. Za jedyne 19 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia z komórkami w całym kraju, SMS-y oraz pakiet 3 GB Internetu.

Zdecydowana większość użytkowników nawet nie zbliża się do tej ilości danych w ciągu trwania okresu rozliczeniowego, dzięki czemu ofertę tę śmiało można uznać za prawdziwą rewolucję. Gdybyś jednak potrzebował rozszerzonych usług, zawsze możesz wybrać większy pakiet, za 29 zł lub 39 zł, w którym do Twojej dyspozycji pozostaje nawet 15 GB Internetu w czasie trwania okresu rozliczeniowego.

Brzmi niesamowicie? A może abstrakcyjnie? Być może, lecz tak było podczas każdej rewolucji, w każdej branży. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej głosów mówiących, że Virgin Mobile jest na prawdziwie innowacyjnej ścieżce w zakresie usług telekomunikacyjnych.