Vitalio  to luksusowa marka suplementów diety, które teraz dostępne są także na polskim rynku.

Zdrowa, odżywiona cera i włosy są wyznacznikiem pięknej urody. Vitalio stworzył wyjątkową ofertę collagenu, którego formuła stanowi uzupełnienie codziennej diety w składniki niezbędne do syntezy białek kolagenowych w organizmie, dzięki czemu pozwala zachować młody wygląd oraz mocne kości i stawy.

Z Vitalio każda kobieta może zachować na dłużej swoje piękno, bez ingerencji chirurgicznej i cierpienia.

 

vitalio_400


Collagen doskonale sprawdza się w walce ze: zmarszczkami, zmęczonym wyglądem, łamliwymi włosami  i paznokciami. Jest produktem całkowicie bezpiecznym i łatwo przyswajalnym przez organizm.

Dawkowanie: Dzięki sypkiej formie suplement ten świetnie sprawdza się jako dodatek to shake’ów, koktajli owocowych, cafe latte, ale także do zup, jogurtów, czy deserów. Zalecana dawka dzienna do 10g , czyli odpowiednik 1-2 łyżeczek.

Opakowanie: Każda torebeczka Vitalio Collagenu jest ręcznie pakowana w formę eleganckiego woreczka, którego etykieta ozdobiona jest kryształkiem Svarowskiego. To zdecydowanie wyróżnia produkt Vitalio na tle innych suplementów diety. W takiej formie może on być luksusowym prezentem dla najbliższych osób, czy najważniejszych klientów.
Vitalio ma w swojej ofercie również błonnik.

Cena: 319 pln
Gdzie można kupić: www.vitalio.pl, istnieje także możliwość złożenia zamówienia telefonicznie: 517 337 421 begin_of_the_skype_highlighting 517 337 421 end_of_the_skype_highlighting

collagen_200g4_400