Wybór wyjątkowego prezentu dla ukochanego mężczyzny potrafi spędzić sen z powiek. Panowie nigdy nie przyznają się, że czegoś potrzebują, sporadycznie okazują fascynację innymi rozrywkami niż piłka nożna i gry komputerowe, a na dodatek zdecydowanie rzadziej, niż kobiety opowiadają o swoich marzeniach.

A tu wielkimi krokami zbliżają się Święta i powróci odwieczny problem gwiazdkowego prezentu.
Co podarować ukochanemu tacie, bratu lub chłopakowi, żeby poczuli się wyjątkowo? Na szczęście w tym roku możesz liczyć na pomoc zestawów prezentowych Vivabox!

Mężczyźni rzadko mówią o swoich pragnieniach, ale podobnie jak kobiety, lubią być rozpieszczani. A nie ma w roku lepszej okazji do obdarowania wyjątkowym prezentem, niż Boże Narodzenie.

Jak się do tego zabrać? Przede wszystkim pomyśl, jaką osobą jest Twój mężczyzna i co sprawia Mu przyjemność. Może to typ romantyka, który lubi wspólne wieczory przy dobrym winie? Albo pełen energii optymista, szukający ciągle nowych przygód? A może tradycjonalista, który ceni praktyczne podarunki? Wśród bogatej oferty Vivabox znajdziesz idealny prezent dla każdego mężczyzny!

Vivabox to innowacyjna koncepcja podarunku w formie vouchera, który obdarowany sam wymieni na wymarzony prezent wybrany z załączonego katalogu. Nie ma nic bardziej trafionego i ekscytującego, w końcu najlepsze prezenty wybiera się samemu! Zestawy prezentowe dostępne są w kilku unikalnych wariantach, które pozwolą dobrać prezent idealnie do gustu osoby, którą chcemy obdarować. Szukasz pomysłu na podarunek dla romantyka? Idealną propozycją będą zestawy Vivabox Toskańskie Winnice z selekcją najlepszych włoskich win lub Vivabox Kolekcja dla Niego z ośmioma luksusowymi zapachami męskimi do wyboru. A co podarować poszukiwaczowi przygód? Może lot na paralotni, skok na bungee lub przejażdżkę Lamborghini?

Te i wiele innych ekstremalnych emocji czekają w zestawie Vivabox Extreme. Dodatkową niespodzianką, dołączoną do zestawu jest voucher uprawniający do 25% zniżki na atrakcje Reb Bull Mobile. Z takim podarunkiem wyjątkowe emocje trwają przez cały rok! Dla tradycjonalisty wybierz zaś Multibox dla Niego, czyli przepustkę do świata męskich przyjemności, w którym czekają m.in. zaproszenia na kolację lub do relaksu w SPA, pomysły na nowe hobby i pełne adrenaliny ekstremalne przygody. Wszystko z myślą o tym jednym, najważniejszym mężczyźnie na świecie!

Wybrałaś już Vivabox dopasowany do gustu i zainteresowań brata, chłopaka lub taty? Szybko przekonasz się, że zestawy prezentowe idealnie wpisują się w świat męskich podarunków! Mężczyźni lubią rzeczy z jednej strony ciekawe i oryginalne, z drugiej zaś proste w obsłudze. I tutaj Vivabox sprawdzi się w 100%!

Każdy zestaw zapakowany jest w eleganckie czarne pudełko, w którym znajduje się voucher i katalog atrakcji, na które można go wymienić. Wystarczy wybrać produkt lub usługę, skontaktować się telefonicznie z jej dostawcą i umówić dogodny termin realizacji. Perfumy zawarte w zestawie Vivabox Kolekcja dla Niego można odebrać w perfumeriach SEPHORA, zaś wino wybrane z Vivabox Toskańskie Winnice po zamówieniu przez stronę internetową zostanie dostarczone prosto do domu.

Z zestawami Vivabox zarówno wręczanie, jak i otrzymywanie świątecznych prezentów, będzie prawdziwą przyjemnością!

Zapraszamy na www.vivabox.pl