„O jakim prezencie marzysz kochanie?” – pyta chłopak. „Nie wiem, ale chciałabym dostać coś tak wyjątkowego, jak gwiazdka z nieba.” – odpowiada dziewczyna. Ta scena rodem z komedii to scenariusz wielu przedświątecznych rozmów o prezentach. Ona oczekuje niespodzianki, podarunku, który będzie jednocześnie oryginalny i dopasowany do jej zainteresowań. A on zachodzi w głowę, co kryje się pod przysłowiową „gwiazdką z nieba”. I o co właściwie chodzi w tych kobiecych prezentach?

Trochę o niespodziankę, bo udany prezent powinien być zaskakujący. A trochę o to, żeby podarunek był praktyczny, dopasowany do zainteresowań i pasji odbiorcy. I wreszcie o to, żeby prezent był wyjątkowy, słowem taki, jakiego nie otrzymał nikt inny. „Nic prostszego” - pomyślą mężczyźni, dla których wybór podarunków jest z reguły nie lada wyzwaniem. Na szczęście na świąteczne dylematy jest teraz proste rozwiązanie – zestawy prezentowe Vivabox!

„Gwiazdka z nieba” dla ukochanej kobiety

Aby prezent sprawił naszym bliskim radość, warto pamiętać o najważniejszym punkcie trudnej sztuki podarunkowego savoir-vivre, czyli zasadzie dopasowania prezentu do gustu i charakteru osoby obdarowanej. Większość kobiet wcale nie marzy o komplecie nowych garnków, choć codziennie spędzają sporo czasu w kuchni, nie chce też otrzymać kolejnego kremu mimo, że taki podarunek zawsze się przyda. Marzą o czymś relaksującym, miłym, ekscytującym, dokładnie takim, jak zestawy prezentowe Vivabox! Eleganckie czarne opakowania Vivabox kryją w środku vouchery, które obdarowana sama wymieni na wymarzony prezent wybrany z załączonego katalogu. Nie ma nic bardziej trafionego, w końcu najlepsze prezenty wybiera się samemu! Zestawy prezentowe dostępne są w kilku unikalnych wariantach, które pozwolą dobrać prezent idealnie do gustu osoby, którą chcemy obdarować.

Szukasz pomysłu na prezent dla mamy? Nic prostszego! Może wybierzesz zaproszenie do SPA na czekoladowy masaż lub pielęgnację twarzy, ukryte w zestawie Vivabox Relaks & SPA? Siostrze możesz podarować Vivabox Extreme, a w nim skok na bungee lub jazdę na quadach, o których marzyła w tajemnicy przed rodzicami. A jaki prezent wybrać dla dziewczyny? Jeśli kobieta lubi otaczać się pięknymi zapachami, sięgnij po Vivabox Kolekcja dla Niej z luksusowymi perfumami. Albo podaruj Vivabox Kuchnie Świata z Zaproszeniem do eleganckiej restauracji, w której razem zjecie romantyczną kolację. Koniec z nietrafionymi, powtarzającymi się prezentami i scenariuszami rodem z kiepskiej komedii! Zestawy prezentowe Vivabox zmienią sposób myślenia o podarunkach. Z tak wyjątkowym prezentem Święta, urodziny i Dzień Kobiet na długo pozostaną w pamięci!

Wyjątkowy prezent wymaga specjalnej oprawy

Jeśli wybrałeś już idealny zestaw Vivabox, dopasowany do marzeń bliskiej osoby, to musisz pamiętać o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Kobiety są estetkami, więc o udanym upominku decyduje każdy szczegół, także efektowne opakowanie. Eleganckie pudełko świadczy nie tylko o naszym dobrym guście i zaangażowaniu, ale także wyraża szacunek wobec obdarowywanej osoby. Na szczęście wybierając jeden z zestawów prezentowych Vivabox nie musisz martwić się o jego wygląd. Efektowne pudełko w stonowanej kolorystyce kryje w środku voucher w formie Certyfikatu lub Zaproszenia i elegancki Katalog opisujący prezenty, na które można wymienić voucher.

Vivabox to idealnie przygotowany prezent, który osobie obdarowanej pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wręczyć taki upominek to sama przyjemność!

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę: www.vivabox.pl