Tak, to nie żart. To innowacyjny projekt futurystycznego projektanta. Jest to co najmniej pomysł rangi nie tuczącej czekolady!

Torebka ładująca telefon


Idealny i praktyczny gadżet dla miłośników mody i najnowszych technologii. Unikatowa torebka będzie ładowała iPhona, BlackBerry oraz urządzenia z systemem Android. Podłączona uprzednio do prądu ładuje telefon dając mu energię na następnych kilka godzin. Bez ryzyka potknięcia o wijące kable- wtyczka zaprojektowana jest równie stylowo i funkcjonalnie jak cała torebka.

,,To już drugi sezon mojej współpracy z Vodafone. Chcieliśmy stworzyć produkty, które łączyć będą w sobie modę i zaawansowaną technologię. Pierwszym z nich jest torebka, która umożliwia zasilanie elektronicznych urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe, czy tablety. Koncept ten bardzo pasuje do mojej najnowszej kolekcji, która ma dużo wspólnego z nowoczesnym rozumieniem pracy i kariery”- mów projektant.

Torebki zostaną zaprezentowane w niedziele podczas Londyn Fashion Week. Do produkcji zaangażowana została ekskluzywna firma Tusting, słynąca z wyrobów skórzanych. Do sklepów kolekcja ma trafić wiosną tego roku. Mamy nadzieję, że z czasem pomysłowy projekt trafi w ręce niszowych marek. Bez wątpienia więcej z nas mogłoby sobie pozwolić na taki jakże praktyczny rarytas.

Autor: Aleksandra Daniszewska

Źródło: http://www.theverge.com/2012/2/20/2811562/vodafone-richard-nicoll-charging-handbag