Każdy z nas bez względu na wiek lubi czasami odstresować się i zagrać w coś ciekawego. Obecnie na rynku dominują dwie konsole Xbox 360 i Playstation 3. Jednak fani iPoda nie mogą narzekać na ciekawe pozycje związane z wirtualną rozrywką. Jeśli lubicie grać to specjalnie dla Was trendu.pl przygotowało listę tytułów, w które warto zagrać na iPodzie. 

Krazy Kart- jest to klon znanego wszystkim Mario Kart. Wyścigujemy się po śmiesznych torach. Aby pokonać przeciwnika możemy w tym celu użyć dowolnej broni. Cała gra jest bardzo zbliżona do klasyka gatunku- Mario Kart. 

Rock Band- jest to idealna pozycja dla każdego fana wirtualnej rozrywki i muzyki. Tylko teraz macie okazję zagrać na iPodzie wasze ulubione hity. Dobra zabawa gwarantowana. 


Real Racing- ciekawa gra wyścigowa podczas której możemy odczuć jak to jest kierować prawdziwym samochodem wyścigowym a wszystko za pomocą iPoda. 

Doodle Jump- nie każdy tytuł musi być ambitny. Doodle Jump dostarczy nam ciekawej rozrywki bez zbędnego wykorzystywania naszych szarych komórek. 

A Wy macie Wasz ulubiony tytuł na iPodzie?