Jeśli szukasz miejsca, który będzie dla Ciebie oknem dla najnowszego stylu oraz trendów, to dzień 13 października szczególnie powinien Cię zainteresować. Otóż, w samym sercu Madiolanu zostanie dziś otwarty nowy butik o nazwie Amarantos.

Wyjątkowość tego miejsca jest skutkiem nie tylko tego, że skupia w sobie wiele wyrafinowanych marek (takich jak: Marta Ferri, Bolena, Alessandro Oteri czy Stephan Janson), lecz także sposobu organizacji wnętrza butiku. Został on pomyślany jako ogromna szafa, do której wchodzisz i wysuwasz kolejne szuflady, aby odkryć ich tajemnice!

 

 

Jak pisze włoska prasa, Amarantos ma stać się posterunkiem obserwacyjnym dla międzynarodowego stylu i elegancji. To właśnie w nim złapiesz trendy oraz znajdziesz ubrania i dodatki, które są trudno dostępne w tradycyjnych punkach sprzedaży.

Zachęcająca konstrukcja sklepu oraz bogata oferta wyrafinowanych marek sprawiają, że nie pozostaje nam nić innego jak myśl o tym, że wkrótce powstanie polskie Amarantos, które będzie dla nas specjalnym oknem na międzynarodowe trendy.

 

Autor: Renata Śmiałkowska