Nadszedł czas na pojedynek najlepszych i najciekawszych dunków. Swoje działa wytoczył Adidas i w linii Adidas Originals stworzył dunki dla prawziwych pimpów!

 

To już nie przelewki. Buty są pokryte sztuczną wężową skórą, dzięki której nie będzie tym sneakerom równych pod względem designu. Kolejnym fajnym rozwiązaniem jest jaskrawy kolor- w tym wypadku Adidas postawił na limonkę, więc w takich butach w klubie nie wypada pić nic innego niż Mojito. Plusem tych butów na pewno jest nowoczesność, oryginalność i zerwanie z pewnymi schematami (odnoszę się tu do sztucznej wężowej skóry). Buty przyciągną na pewno wielu wielbicieli dunków z górnej półki czyli np.: AirForce1 od Nike. Nikt na pewno nie przejdzie obok tego modelu obojętnie, gdyż po prostu jest to niemożliwe, chociażby ze względu na kolor.

 

Ten model chociaż może sprawiać wrażenie wygodnego do gry w kosza, jest stworzony do tego, żeby go nosić i prezentować poza boiskiem. Byłoby prawdziwą stratą nie zaprezentować ich podczas codziennej eskapady do szkoły, na uczelnie, czy po prostu w centrum handlowym.