W czasach naszych rodziców, nikt nie spodziewał się, że będzie można znaleźć swoją drugą połówkę nie wychodząc z domu. Wtedy też komputery zajmowały ogromne powierzchnie, a Internet … jeszcze nie istniał. Dziś zapewne wydaje się to nie możliwe. Jak normalnie funkcjonować bez telefonu komórkowego, a co dopiero bez Internetu.

Właśnie w tych czasach ludzie czerpali z życia spotykając się na żywo - w cztery oczy, a nie przez jakikolwiek idiotyczny czat, albo komunikator. Można było poznać tą właściwą osobę widząc ją, a nie jak to odbywa się w obecnej dobie komputerów, komórek i telewizji. Zapewne każdy z was wchodził kiedyś na czat, by spróbować jak smakuje rozmowa z człowiekiem, którego nie znasz, nie wiesz czym się zajmuje, jak wygląda i co tak naprawdę myśli. Wielu jest oszustów, czasami może wydawać się, że osoba, z którą rozmawiasz wydaje się Tobie znana. Macie podobne gusta, zachowania, podejście do życia. Niestety prawda może okazać się bardzo bolesna. Mogłoby się wydawać, że rozmawiasz ze swoim rówieśnikiem, aż nagle okazuje się, że jest to dużo starszy od Ciebie facet, albo dziewczyna posiadająca zbyt wiele testosteronu i robiąca sobie głupie żarty. Najgorsze w takim poznawaniu tej drugiej osoby jest to, że większość osób chce przekonać się jak wygląda na żywo. Wtedy może okazać się, że wygląda zupełnie inaczej niż opisywał wcześniej, albo co gorsze może okazać się zboczeńcem.

Takie możliwości Internetu są największym zagrożeniem dla dorastającej młodzieży, ale i naiwnych dorosłych osób. Otóż niestety drodzy Państwo w Internecie nie znajdziecie swojej drugiej połówki, co więcej możecie nabawić się samych nieprzyjemności płynących z tego tytułu