Dzień Sądu Ostatecznego rozpocznie się 15.05.2012. Zobaczmy jak przebiegnie pojedynek.

gra Diablo III

Wielkimi krokami zbliża się dzień, kiedy znowu będziemy mogli stanąć w samotnej, epickiej bitwie przeciw hordom potworów nadciągających z odmętów czeluści piekielnych. Kiedy znowu wierni fani pamiętający tę grę z lat dzieciństwa zarywać będą kolejne noce, aby tylko zbliżyć się do ostatecznego pojedynku wszechczasów. 15.05.2011 odbędzie się premiera Diablo III, jednej z bardziej wyczekanych gier ostatnich lat. Blizzard długo kazał czekać graczom na ten tytuł.

Diablo III

Pierwsze wzmianki o tej grze dostały się do sieci już dawno temu, a przez ten czas niezmiennie karmieni byliśmy kolejnymi clipami, które tylko zaostrzały apetyt a ciągłe przekładanie daty premiery, która miała nastąpić już mniej więcej rok temu zamieniała zniecierpliwionych fanów w wygłodniałe bestie. Pozostaje tylko nadzieja, że gra spełni stawiane jej przez graczy oczekiwania i zaspokoi nawet największy apetyt maniaków tego tytułu.

Diablo 3- premiera

Diablo III przenosi gracza 20 lat w przyszłość po wydarzeniach z Diablo II. Mefisto, Diablo i Baal zostali pokonani, jednak kamień zwany Worldstone, który niegdyś chronił mieszkańców Sanktuarium przed siłami Nieba i Piekła, został zniszczony i zło po raz kolejny pojawia się w Tristram. Aby stawić mu czoła będziemy się mogli wcielić w jedną z pięciu różnych klas bohaterów, pozyskać potężne bronie, czary i umiejętności, a wszystko to w niebywałej oprawie graficznej, której przedsmak poznać możemy na oficjalnej blizzard’owskiej stronie gry.

Diablo 3- premiera gry

Dodatkowo Blizzard, aby lepiej przygotować graczy na ten ostateczny dzień, zaprezentował niedawno podczas gali Spike Video Games Award Show, film rozpoczynający grę.

Pozostaje mieć tylko nadzieje, że nieoceniona grafika oraz rozbudowany interfejs walki nie przyćmi tego, co w grze Diablo już od pierwszej części najważniejsze. Na pewno wszyscy fani pamiętają ciarki, które przechodziły po plecach, kiedy przemierzając kolejne korytarze lochów pod Tristram wchodziliśmy do celi z Butcher’em i słyszeliśmy jego słynne „Ahhh, fresk meat”. Tego klimatu nie da się zastąpić żadną, nawet najbardziej rozbudowaną grafiką.

Diablo

 

Źródło: http://gamercrash.wordpress.com

Autor: radosław Fijałkowski