Cykl imprez, które nakręca Stock 84 to muzyka na najwyższym poziomie oraz artyści kreujący trendy muzyczne na świecie. Stock 84 zapewni wyśmienitą zabawę przy niepowtarzalnych dźwiękach w najpopularniejszych klubach w Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie. 
Piremierowa impreza z cyklu StereoStock odbędzie się już 14 lutego w stolicy. Gościem sobotniej imprezy w klubie Vinyl będzie Sharam Jey (King Kong Rec./Germany), niemiecki producent i DJ. Kariera tego utytułowanego artysty z Kolonii zaczęła się wraz z remiksem klasyka "Energy 52" Cafe Del Mar. Sharam ma na koncie remisy m.in. dla Moby'ego, Salt'n'Pepy, Mylo i... Faith No More, a także ponad 50 własnych nagrań, które wydały takie wytwórnie jak Underwater, Hooj Choons i Airtight. Rezydentami cyklu StereoStock są Igor (Electricity!/Vinyl) i Bert (Electricity!/Vinyl), wieloletni DJ-e i promotorzy kultury klubowej w Polsce, znani jako Last Robots.
O atmosferę zabawy zadba Stock 84. Ta uznana na całym świecie brandy zdobywa nowych fanów poprzez zmieszanie jej ze Spritem*. Nowy sposób na dobrze znanego wszystkim Stocka zapewni doskonałą zabawę miłośnikom muzyki elektronicznej. 
Zdradzimy, że zaproszenie na kolejną imprezę zaplanowaną na 28 marca przyjęła Lottie (myspace.com/djlottie), która zadba o niepowtarzalny, muzyczny klimat w klubie SQ w Poznaniu. Do zobaczenia na najbardziej topowych imprezach muzycznych z cyklu StereoStock! 


*Short drink - STOCK & SPRITE
SKŁADNIKI: 40 ml brandy Stock 84, kostki lodu. Sprite jako uzupełnienie. Do szklanki z lodem wlewamy brandy. Uzupełniamy Spritem.