Nie macie jeszcze pomysłu na urlop? A może nie możecie się zdecydować na formę i miejsce tegorocznego wypoczynku? Tajlandia, Grecja, Hiszpania, Brazylia a może Meksyk?

Wakacje 2012 - Sanma Province, Vanuatu

Najpiękniejsze nieruchomości, hotele, nadmorskie kurorty i modne miejsca już szykują się na nowy sezon. A standard rośnie. Rośnie przerastając niekiedy nasze najśmielsze oczekiwania. Masz ochotę na romantyczny pobyt we dwoje w chatce z bambusa na tajlandzkiej plaży? A może wolisz przestrzenny apartament dla całej rodziny, usytuowany na plaży Morza Śródziemnego? Któż z nas nie marzy o wakacjach skąpanych w brazylijskim słońcu lub otulonych grecką bryzą?

Wakacje 2012 - Koh Samui, Tajlandia

Miejsca magiczne, oszałamiające widoki, jedne z najpiękniejszych na świecie.  Niezliczona ilość romantycznych, ustronnych zakątków, gdzie oferty proponują to, co jest dla nas najcenniejsze - święty spokój. Zawsze błękitne niebo i lazurowe wybrzeże. Zamknijcie oczy…widzicie to? Tam zobaczycie dużo więcej, niż możecie sobie wyobrazić. Kipiące luksusem hotele przygotowują najwyższy standard i szykują się na natarcie turystów.

780480015_670.

Wakacje 2012 - Bahia, Brazylia

Wakacje 2012 - Santorini, Grecja

Wakacje 2012 - Bahia, Brazylia

Wakacje 2012 - Dominikana

Wakacje 2012 - Phuket, Tajlandia

Wakacje 2012 - Phuket, Tajlandia

Wakacje 2012 - Phuket, Tajlandia

Wakacje 2012 - Santorini, Grecja

To gdzie jedziemy?


Źródło zdjęć: www.flodeau.com

Autor: Aleksandra Daniszewska